Читати онлайн «13 звичок, яких позбулися сильні духом люди» Емі Морін

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Сторінка 1

13 звичок, яких позбулися сильнi духом люди
Емi Морiн


Маючи гiркий життевий досвiд через раптову втрату найдорожчих людей спочатку матерi, а рiвно за рiк по тому коханого чоловiка, – авторка, психолог за освiтою, описуе свiй тривалий шлях до подолання депресii. Наводячи влучнi приклади з власноi лiкарськоi практики, Морiн не лише аналiзуе причини розладiв пацiентiв, але й надае поради з вiдкриття життевого потенцiалу, подолання комплексiв, укорiнених у психiку ще з дитинства.

Авторка аналiзуе 13 людських слабкостей, що iх нема серед життевих принципiв мiцних духом людей, зазначаючи, як iз ними впоратись. Цi своерiднi заповiдi Емi Морiн i надсилае своiм читачам.

Емi Морiн

13 звичок, яких позбулися сильнi духом люди

Emy Morin

13 Things Mentally Strong People Do Not Do

Copyright © by Emy Morin

© Т. Архiпов, переклад з англ., 2018

© «Фабула», макет, 2019

© Видавництво «Ранок», 2019


Усiм, хто докладае зусиль, щоб стати кращими сьогоднi, нiж були учора.

Вступ


Коли менi було двадцять три, вiд аневризми мозку несподiвано померла мати. Вона завжди була здоровою, працьовитою та жвавою жiнкою, яка до останньоi хвилини любила життя. Власне, я бачилася з мамою напередоднi того, як ii не стало. Ми зустрiлися у глядацькiй залi подивитися баскетбольний турнiр учнiв старшоi школи. Як завжди, мати багато смiялася, розмовляла та насолоджувалася життям. Але вже за добу вона померла. Ця втрата дуже сильно вплинула на мене. Я не могла уявити, як прожити решту днiв без ii порад, смiху та любовi.

Тодi я працювала в громадському центрi психiчного здоров’я та взяла вiдпустку на декiлька днiв, щоб пережити горе на самотi. Чи можливо добре допомагати iншим, якщо ти невмiло даеш собi раду у власних почуттях? Звикнути до життя без матерi виявилося складною справою. Це було зовсiм не легко, але я старалася задля того, щоб звестися на ноги. На пiдготовчому курсi психотерапевтiв нас вчили, що час нiчого не лiкуе, – сенс лише у тому, як розпоряджатися ним, i саме це впливае на швидкiсть одужання. Я зрозумiла, що без журби бiль не полегшиться, та дозволила собi посумувати, погнiватися та осягнути усi справжнi втрати пiсля смертi мами.


Читати онлайн книгу без реєстрації і смс - це не просто зручна функція, але й корисна. Адже ви зможете будь-яку вільну хвилину проводити з користю для себе. По дорозі на роботу або в довгій подорожі завжди можна відкрити улюблену книгу - час пролетить швидше.

Читати онлайн книгу «13 звичок, яких позбулися сильні духом люди» Емі Морін дуже зручно ще й тому, що вам не потрібно мати вільне місце на смартфоні або планшеті. Це оцінять ті, хто звик використовувати кожну вільну хвилинку з користю.

У нашій електронній книжковій бібліотеці ви можете безкоштовно читати онлайн книгу «13 звичок, яких позбулися сильні духом люди» Емі Морін безкоштовно без реєстрації. Для цього всього лише потрібно вибрати відповідний шрифт і відшукати сторінку, на якій ви зупинилися. Тепер насолоджуватися читанням можна завжди і скрізь!