Читати онлайн «48 законів влади» Роберт Грін

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Сторінка 1

48 законiв влади
Роберт Грин


Сорок вiсiм хитрих, безжальних, повчальних законiв влади вiд Роберта Грiна, якi стануть у пригодi кожному, хто прагне досягати вершин.

Спокусливо Грамотно Захопливо. Суперечливий пiдручник для людей, якi вiдчайдушно бажають бути на вершинi. People magazine

Як навчитися долати перешкоди й перетворювати iх на успiх? Де черпати енергiю та натхнення для сильних вчинкiв? Як подолати страх i змусити долю грати за вашими правилами? Книжка навчить вас розставляти прiоритети, вивчати й розумiти людей, опановувати власнi емоцii й не говорити бiльше, нiж потрiбно. Практичнi поради, що грунтуються на 48 законах Грiна, допоможуть усiм, хто жадае успiху, прагне впевнено йти до мети й завойовувати свiт.

Закони влади i поради щодо iх застосування

Яскравi приклади успiхiв та найгучнiших провалiв керiвникiв в iсторii влади

Як перетворити перешкоди на можливостi

Лiнiя поведiнки для керiвникiв та пiдлеглих

Правила владноi гри

Роберт Грiн – культовий американський письменник, автор популярно-публiцистичноi лiтератури про механiзми функцiонування влади у суспiльствi та полiтицi, а також про особливостi стратегiчного мислення та закони обману. Вiльно володiе кiлькома мовами, вважаеться одним з найкращих лекторiв у свiтi, якого великi компанii запрошують для навчання топ-менеджерiв.

Роберт Грiн

48 законiв влади

Подяка


Насамперед висловлюю щиру вдячнiсть Еннi Бiллер, яка допомагала менi редагувати й опрацьовувати цю книжку i неоцiненнi мiркування якоi вiдiграли критичну роль у формуваннi й наповненнi змiстом «48 законiв». Без неi я сам усього цього не зробив би.

Дякую також щирому друговi Мiшелю Шварцу, який привiв мене до мистецькоi школи «Фабрика» в Італii й познайомив iз Джустом Елферсом, моiм партнером i продюсером «48 законiв влади». Саме в конструктивнiй атмосферi «Фабрики» ми з Джустом зрозумiли вiчнiсть iдей Мак’явеллi, й ця книжка народилася з бесiд у Венецii в Італii.

Щире спасибi Анрi Ле Губену, який упродовж рокiв розповiдав менi чимало Мак’явеллiевих анекдотiв, особливо стосовно багатьох французьких персонажiв, котрi вiдiграють велику роль у цiй книжцi.


Читати онлайн книгу без реєстрації і смс - це не просто зручна функція, але й корисна. Адже ви зможете будь-яку вільну хвилину проводити з користю для себе. По дорозі на роботу або в довгій подорожі завжди можна відкрити улюблену книгу - час пролетить швидше.

Читати онлайн книгу «48 законів влади» Роберта Гріна дуже зручно ще й тому, що вам не потрібно мати вільне місце на смартфоні або планшеті. Це оцінять ті, хто звик використовувати кожну вільну хвилинку з користю.

У нашій електронній книжковій бібліотеці ви можете безкоштовно читати онлайн книгу «48 законів влади» Роберта Гріна безкоштовно без реєстрації. Для цього всього лише потрібно вибрати відповідний шрифт і відшукати сторінку, на якій ви зупинилися. Тепер насолоджуватися читанням можна завжди і скрізь!