Читати онлайн «7 звичок надзвичайно ефективних людей» Стівен Р. Кові

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Сторінка 1

7 звичок надзвичайно ефективних людей
Стивен Р. Кови


Ця книга – свiтовий супербестселер, що змiнив долi мiльйонiв людей. Бiлл Клiнтон – один iз них – радить мати ii кожному, хто прагне досягти успiху! Вона допоможе вам чiтко сформулювати для себе життевi прiоритети й цiлi, максимально реалiзувати закладений у вас потенцiал, стати кращим у професiйнiй дiяльностi та вибудувати гармонiчнi взаемини з оточенням.

Стiвен Р. Ковi

7 звичок надзвичайно ефективних людей

Потужнi iнструменти розвитку особистостi


Вiдновлюючи етику характеру

    Стiвен Р. Ковi

Моiм колегам, якi дають та отримують силу подяки

Подяки


Взаемозалежнiсть цiннiша, нiж незалежнiсть.


Ця праця – продукт синергii багатьох розумових зусиль. Вона бере свiй початок у серединi 1970-х рокiв, коли я писав докторську дисертацiю й аналiзував лiтературу про успiх, написану за останнi 200 рокiв. Я вдячний багатьом мислителям за натхнення й мудрiсть, а попереднiм поколiнням – за джерела й корiння цiеi мудростi.

Я також вдячний багатьом студентам, друзям i колегам з Унiверситету Брiгема Янга та Центру лiдерства Ковi, тисячам дорослих, батькiв, молодих людей, керiвникiв, викладачiв та iнших клiентiв, якi допомагали перевiрити цей матерiал i залишали своi вiдгуки та теплi слова. Сам матерiал i порядок, у якому його викладено, формувався поступово, i тi, хто щиро й глибоко в нього занурився, пiдтвердили, що «сiм звичок» – це цiлiсний, iнтегрований пiдхiд до особистiсноi та мiжособистiсноi ефективностi й що справжнiй ключ – не в окремих звичках як таких, а радше в iхнiх взаемозв’язках i послiдовностi.


Читати онлайн книгу без реєстрації і смс - це не просто зручна функція, але й корисна. Адже ви зможете будь-яку вільну хвилину проводити з користю для себе. По дорозі на роботу або в довгій подорожі завжди можна відкрити улюблену книгу - час пролетить швидше.

Читати онлайн книгу «7 звичок надзвичайно ефективних людей» Стивена Р. Кові дуже зручно ще й тому, що вам не потрібно мати вільне місце на смартфоні або планшеті. Це оцінять ті, хто звик використовувати кожну вільну хвилинку з користю.

У нашій електронній книжковій бібліотеці ви можете безкоштовно читати онлайн книгу «7 звичок надзвичайно ефективних людей» Стивена Р. Кові безкоштовно без реєстрації. Для цього всього лише потрібно вибрати відповідний шрифт і відшукати сторінку, на якій ви зупинилися. Тепер насолоджуватися читанням можна завжди і скрізь!