Читати онлайн «Алхімік» Пауло Коельйо

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Сторінка 1

Алхiмiк
Paulo Coelho


Книга, що стала легендою! Кращий твiр уславленого автора! Непередбачуваний сюжет захоплюе з першоi хвилини!

«Реалiзувати свою Персональну Легенду – головний обов’язок людини», – стверджуе Пауло Коельйо. І ви зможете досягти будьчого, якщо тiльки по-справжньому цього захочете! Адже тодi сам Усесвiт прийде вам на допомогу… Ця книга навчить вас жити, цiнуючи кожен день, радiти життю й не боятися здiйснювати мрii!

Пауло Коельйо

Алхiмiк

Передмова до ювiлейного видання


Коли 25 рокiв тому «Алхiмiк» був надрукований у моiй рiднiй Бразилii, книжку просто не помiтили. Хазяiн книжковоi крамнички в глушинi на пiвнiчному сходi краiни сказав менi, що за весь перший тиждень продажiв на неi знайшовся лише один покупець. А продати другий примiрник роману пощастило за пiвроку, та й то тому ж таки книголюбу! І хто знае, коли вдасться продати третiй примiрник? До кiнця року стало ясно, що «Алхiмiк» не пiшов. Перший мiй видавець вирiшив мене позбутися. Вiн розiрвав нашу угоду, цiлком умив руки й дозволив робити з книжкою все, що менi заманеться. А менi тодi був уже 41 рiк, мене сповнював вiдчай.

Проте нiколи я не втрачав вiри у свою книжку, жодного разу не допустив сумнiву, що вона буде мати успiх. Чому я так вважав? Тому, що я вклав у неi всього себе, всю свою душу. Я сам переживав те, що описав у нiй. Людина вирушае в путь, мрiючи про щось прекрасне, навiть чарiвне, про те, щоб знайти невiдомий скарб. А в кiнцi шляху вона раптом розумiе, що скарб завжди був при ньому. Я слiдував за своею Персональною Легендою, а моiм скарбом була здатнiсть творити. І я палав вiд бажання роздiлити цей скарб з усiм свiтом.

Склалося так, як писав я в «Алхiмiку»: коли сильно прагнеш чогось, увесь Всесвiт готовий допомогти тобi досягти мети. Я почав стукати у дверi iнших видавництв. В одному з них менi вiдчинили, видавець повiрив у мене та мою книжку i погодився дати «Алхiмiку» ще один шанс завоювати Всесвiт. Нарештi його стали купувати – повiльно, дослухаючись порад друзiв, по однiй книжечцi: спочатку 3000 примiрникiв, потiм 6000, а потiм i 10 000.

Трохи пiзнiше iноземнi видавництва погодились представити ii читачам в усьому свiтi.


Читати онлайн книгу без реєстрації і смс - це не просто зручна функція, але й корисна. Адже ви зможете будь-яку вільну хвилину проводити з користю для себе. По дорозі на роботу або в довгій подорожі завжди можна відкрити улюблену книгу - час пролетить швидше.

Читати онлайн книгу «Алхімік» Пауло Коельйо дуже зручно ще й тому, що вам не потрібно мати вільне місце на смартфоні або планшеті. Це оцінять ті, хто звик використовувати кожну вільну хвилинку з користю.

У нашій електронній книжковій бібліотеці ви можете безкоштовно читати онлайн книгу «Алхімік» Пауло Коельйо безкоштовно без реєстрації. Для цього всього лише потрібно вибрати відповідний шрифт і відшукати сторінку, на якій ви зупинилися. Тепер насолоджуватися читанням можна завжди і скрізь!