Читати онлайн «Аляска» Сергій Бут

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Сторінка 1

«Аляска»
Сергiй Бут


До психлiкарнi його привезли без тями i… в гiдрокостюмi. Перед цим чоловiк забiг до церкви, наляканий чимось несусвiтнiм, кимось iз потойбiчного свiту. Покликаний рятувати людей, тепер вiн сам потребував допомоги, i в першу чергу – душевноi. Це дивно й безглуздо, та в психушцi пацiент знайде хоч i тимчасовий, проте надiйний прихисток вiд проблем i вiд самого себе. Але попереду – ще неймовiрнiше безглуздя…

Сергiй Бут

«Аляска»


Книжковий Клуб «Клуб Сiмейного Дозвiлля»

Дизайнер обкладинки Юлiя Маланьiна

© Бутинець С., 2017

© Shutterstock / Alvaro German Vilela, обкладинка, 2018

© Depositphotos / igor_igorevich, I_g0rZh, duha127, обкладинка, 2018

© «Книжковий Клуб «Клуб Сiмейного Дозвiлля», видання украiнською мовою, 2018

© «Книжковий Клуб «Клуб Сiмейного Дозвiлля», художне оформлення, 2018


Присвячуеться засновникам фестивалю «Червона рута», а також безсмертним лiдерам культових груп незалежноi Украiни «Брати Гадюкiни» i «Скрябiн» – Кузi та Кузьмi

1


Коли карета швидкоi допомоги зупинилася перед входом лiкувального закладу, вечiрне небо вибухнуло громом. Гуркiт розбудив вiконнi шиби, що мирно спочивали в старих дерев’яних рамах; позганяв з лiнiй електропередач птахiв, якi облюбували це мiсце для спозирань за подвiр’ям шпиталю, яким час вiд часу прогулювалися збiдованi люди з однаково сiрими обличчями. Хмари згущалися над психлiкарнею i ii пацiентами.

Із пташиного пункту спостереження добре проглядалось, як з водiйського мiсця машини вискочив моторний чоловiк i поспiшив до заднiх дверей, аби встигнути передати «вантаж» до початку зливи. Укотре загримiло. Блискавицi залили свiтлом фасад будiвлi саме в той момент, коли на ii порозi з’явилася Постать у бiлому.

Заклопотаний водiй звернувся в пiтьму коридору, пiдганяючи свого вiзавi швидше зреагувати на його прохання.

– Ну ж бо, годi вирячатися в небо! Забирайте цього скаженого i чорт iз ним!

Нарештi Постать перетнула порiг лiкарнi й набула рис худого чоловiка з вузькими щiлинами замiсть очей. Наступноi секунди в неi прорiзався тонкий голос, схожий на писк:

– Шрек на щитовiй застряг. Запобiжники в грозу стрiляють, – пояснив кощавий i запитав: – Що за клiент?

– Шукав у церквi захисту вiд привиду.


Читати онлайн книгу без реєстрації і смс - це не просто зручна функція, але й корисна. Адже ви зможете будь-яку вільну хвилину проводити з користю для себе. По дорозі на роботу або в довгій подорожі завжди можна відкрити улюблену книгу - час пролетить швидше.

Читати онлайн книгу «Аляска» Сергія Бута дуже зручно ще й тому, що вам не потрібно мати вільне місце на смартфоні або планшеті. Це оцінять ті, хто звик використовувати кожну вільну хвилинку з користю.

У нашій електронній книжковій бібліотеці ви можете безкоштовно читати онлайн книгу «Аляска» Сергія Бута безкоштовно без реєстрації. Для цього всього лише потрібно вибрати відповідний шрифт і відшукати сторінку, на якій ви зупинилися. Тепер насолоджуватися читанням можна завжди і скрізь!