Читати онлайн «Американський експеримент сусідства» Елена Армас

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
Повернутися до книги

Сторінка 1

«Американський експеримент сусідства»

(The American Roommate Experiment)

Автор: Елена Армас

Серія: Spanish Love Deception #2


???? ???? ????

Тим, хто чекає на кохання, наберіться терпіння.

Кохання - це королева драми.

Вона тільки й чекає, щоб увійти.

РОЗДІЛ 1

???? ???? ????

Розі

???? ???? ????

Хтось намагався проникнути в мою квартиру.

Чудово. Формально, це була не моя квартира, а квартира, в якій я зараз жила. Але це не змінювало суті справи. Бо якщо життя в кількох сумнівних районах Нью-Йорка мене чогось і навчило, то це того, що якщо хтось не стукає, значить, він не зацікавлений у тому, аби запитувати дозвілу увійти.

Доказ номер один: наполегливий стукіт у вхідні двері, які, на щастя, були замкнені.

Звук припинився, дозволивши мені випустити все повітря, яке я стримувала в собі.

Пильно дивлячись на замок, я чекала.

Добре. Можливо, я помилилася. Можливо, сусіди прийняли це за свою квартиру. Або, може, хто б там не був, він, зрештою, постукає і...

Звук, схожий на удар плечем об двері, злякав мене, змусивши відскочити назад.

Ні.

Не стукіт. Можливо, і не сусіди.

Мій наступний вдих був неглибоким, кисень ледве встигав добиратися до місця призначення. Але, чорт забирай, я не могла звинувачувати свої легені. Я навіть не могла звинувачувати свій мозок у тому, що після дня, який минав, він не в змозі виконувати такі базові функції, як дихання.

Кілька годин тому те, що було моєю затишною і чудово доглянутою квартирою протягом останніх п'яти років, практично звалилося на мене. У буквальному сенсі. І йдеться не про тріщину в стелі і не про пил, що падає.

Частина моєї стелі не витримала і впала. Обвалилася. Прямо на моїх очах. Майже на мене. Утворилася діра, досить велика, щоб дати мені змогу побачити інтимні місця мого сусіда нагорі містера Брауна, коли він дивився на мене зверху. Це дозволило мені дізнатися, що мені ніколи не потрібно було і не хотілось знати: мій сусід середніх років не носив нічого під халатом. Жодної речі.

Видовище було настільки ж травмувальним, як і те, що шматок цементу ледве не збив тебе з ніг по дорозі до дивана.

А тепер це. Злом.


Читати онлайн книгу українською мовою «Американський експеримент сусідства» Елена Армас безкоштовно без реєстрації

Читати онлайн книгу без реєстрації і смс - це не просто зручна функція, але й корисна. Адже ви зможете будь-яку вільну хвилину проводити з користю для себе. По дорозі на роботу або в довгій подорожі завжди можна відкрити улюблену книгу - час пролетить швидше.

Читати онлайн книгу українською мовою «Американський експеримент сусідства» Елени Армас дуже зручно ще й тому, що вам не потрібно мати вільне місце на смартфоні або планшеті. Це оцінять ті, хто звик використовувати кожну вільну хвилинку з користю.

У нашій електронній книжковій бібліотеці ви можете безкоштовно читати онлайн книгу «Американський експеримент сусідства» Елени Армас безкоштовно без реєстрації. Для цього всього лише потрібно вибрати відповідний шрифт і відшукати сторінку, на якій ви зупинилися. Тепер насолоджуватися читанням можна завжди і скрізь!

Читати онлайн книгу «Американський експеримент сусідства» Елени Армас зручно та просто в онлайн бібліотеці "Knigogo"!