Читати онлайн «Anarсhy in the Ukr. Луганський щоденник» Сергій Жадан

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Сторінка 1

Anarсhy in the Ukr. Луганський щоденник
Сергей Викторович Жадан


Актуальний «Луганський щоденник»!

Десять рокiв тому героi «Anarchy in the Ukr» здiйснили iдейну подорож Схiдною Украiною, мiсцями бойовоi слави Нестора Махна. Мандруючи Донбасом, вони шукали вiдповiдi на питання – що ж таке воля-свобода-анархiя? Чи е межа мiж ними та де вона пролягае? Сьогоднi автор знову вiдвiдав територiю, що колись була територiею анархiзму. Але цього разу – в дуже наелектризованiй атмосферi, коли саме повiтря просякнуте вiйною… Вже не давнiшньою, часiв Нестора Івановича, а бiльш нiж сучасною…

Сергiй Жадан

Anarсhy in Ukr

Луганський щоденник

Обережно! Ненормативна лексика!

Anarchy in the Ukr

I am an antichrist

I am an anarchist

Don’t know what I want

But I know how to get it

I wanna destroy passerby

Cause I

Wanna be

Anarchy

No dogs body

    Sex Pistols. Anarchy In The UK


Частина 1

Кольору чорноi жiночоi бiлизни

1. Випадки травматизму на залiзницi


На початку серпня за мною до Харкова заiхав Льошка, i ми вiдразу на вокзалi взяли два квитки на вечiрнiй потяг. Починалися дощi, вокзал стояв напiвпорожнiй, на перонах за день не встигав прогрiтись асфальт. Потрiбно було перебути до вечора, перечекати цi дванадцять годин у мiстi, потiм нiчний плацкарт i низькi зiрки над вагонами, нiби сiль на риб’ячих спинах. Потяг, яким ми iхали, я знав iз дитинства, можна навiть сказати, що це був перший потяг у моему життi, перший, так би мовити, досвiд залiзницi, я дотепер пам’ятаю тi плацкарти, вогкi, як намоклий папiр, простирадла радянських сталевих колiй, дим тамбурiв, чорнi заснiженi поля за вiкном, ландшафти кольору чорноi жiночоi бiлизни, стояла рання весна, i я iхав цим самим маршрутом. Минав час, старiли провiдники, мiй старий-добрий Суми-Луганськ тягався щовечора вздовж схiдних кордонiв, час вiд часу я тягався разом iз ним.


Читати онлайн книгу без реєстрації і смс - це не просто зручна функція, але й корисна. Адже ви зможете будь-яку вільну хвилину проводити з користю для себе. По дорозі на роботу або в довгій подорожі завжди можна відкрити улюблену книгу - час пролетить швидше.

Читати онлайн книгу «Anarсhy in the Ukr. Луганський щоденник» Сергія Жадана дуже зручно ще й тому, що вам не потрібно мати вільне місце на смартфоні або планшеті. Це оцінять ті, хто звик використовувати кожну вільну хвилинку з користю.

У нашій електронній книжковій бібліотеці ви можете безкоштовно читати онлайн книгу «Anarсhy in the Ukr. Луганський щоденник» Сергія Жадана безкоштовно без реєстрації. Для цього всього лише потрібно вибрати відповідний шрифт і відшукати сторінку, на якій ви зупинилися. Тепер насолоджуватися читанням можна завжди і скрізь!