Читати онлайн «Арфами, арфами…» Павло Тичина

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Сторінка 1

Арфами, арфами…
Павло Тичина


«Арфами, арфами…» Павла Тичини – добiрка вiршiв, у якiй поедналися легка сугестивна лiрика i громадянськi мотиви***. Лiричний герой естетично сприймае дiйснiсть, вмiе милуватися красою i фiксувати ii у влучних метафорах, водночас не залишаючись осторонь сумних кривавих подiй реальностi. Цi вiршi е обов’язковою частиною шкiльною програми. Перу автора належать збiрки «Сонячнi кларнети», «Замiсть сонетiв i октав», «Плуг», «Вiтер з Украiни», «З минулого – в майбутне», «Читаю, думаю, нотую», поеми «Похорон друга», «Скорбна мати» тощо. Павло Тичина – талановитий украiнський поет, який працював у жанрах пейзажноi, iнтимноi та фiлософськоi лiрики.

Павло Тичина

АРФАМИ, АРФАМИ

Арфами, арфами


Арфами, арфами —
золотими, голосними обiзвалися гаi
Самодзвонними:
Йде весна
Запашна,
Квiтами-перлами
Закосичена.
Думами, думами —
наче море кораблями, переповнилась блакить
Нiжнотонними:
Буде бiй
Вогневий!
Смiх буде, плач буде
Перламутровий…
Стану я, гляну я —


Конец ознакомительного фрагмента.


Текст предоставлен ООО «ЛитРес».

Прочитайте эту книгу целиком, купив полную легальную версию (http://www.litres.ru/pavlo-tichina/arfami-arfami/?lfrom=362673005) на ЛитРес.

Безопасно оплатить книгу можно банковской картой Visa, MasterCard, Maestro, со счета мобильного телефона, с платежного терминала, в салоне МТС или Связной, через PayPal, WebMoney, Яндекс.Деньги, QIWI Кошелек, бонусными картами или другим удобным Вам способом.


Читати онлайн книгу без реєстрації і смс - це не просто зручна функція, але й корисна. Адже ви зможете будь-яку вільну хвилину проводити з користю для себе. По дорозі на роботу або в довгій подорожі завжди можна відкрити улюблену книгу - час пролетить швидше.

Читати онлайн книгу «Арфами, арфами…» Павла Тичини дуже зручно ще й тому, що вам не потрібно мати вільне місце на смартфоні або планшеті. Це оцінять ті, хто звик використовувати кожну вільну хвилинку з користю.

У нашій електронній книжковій бібліотеці ви можете безкоштовно читати онлайн книгу «Арфами, арфами…» Павла Тичини безкоштовно без реєстрації. Для цього всього лише потрібно вибрати відповідний шрифт і відшукати сторінку, на якій ви зупинилися. Тепер насолоджуватися читанням можна завжди і скрізь!