Читати онлайн «Архе: Монолог, який усе ще триває» Любко Дереш

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Сторінка 1

Архе: Монолог, який усе ще тривае
Любко Дереш


Любко Дереш (народився 1984 р.) – одна з найпомiтнiших i найоригiнальнiших постатей новоi украiнськоi лiтератури. Його твори – бiльш нiж суперечливi. Когось вони кидають у захват, iнших примушують зсувати брови i говорити про «падiння морально-етичних цiнностей». У видавництвi «Фолiо» вийшли друком книжки Дереша «Культ» та «Поклонiння ящiрцi».

Якщо ви лiтературний критик або знаний лiтературознавець, НЕ ПІДХОДЬТЕ БЛИЗЬКО ДО ЦІЄЇ КНИЖКИ! Інакше, якщо ви все ж таки наважитеся ii прочитати, вам вночi насняться кошмари, а зранку ви зрозумiете, що настав час мiняти професiю. Бо Любко Дереш та його «Архе» – це талант, помножений на нестримне почуття гумору, який зведено у ступiнь повноi вiдсутностi стереотипiв. Усiм iншим радимо – ЧИТАЙТЕ «Архе». Тому що це не просто модно, це те, що захоплюе i не вiдпускае…

Любко Дереш

Архе

Монолог, який усе ще тривае


ОБЕРЕЖНО! Даний текст самоусвiдомлюеться.

Архетиповi формати:

– звичайний режим уваги;

– стан змiненоi свiдомостi тексту;

– розширене сприйняття текстом читача;

– СТАН ГОТОВНОСТІ;

– розчинення смислiв.

Надмiрна концентрацiя уваги на Об’ектах може призвести до короткотривалих емоцiйних коливань. Не розглядати за кермом.

Роздiл перший

Терезка i тощо

Терезi, шукачцi свободи, любительцi кашалотiв

* * *


…потiм вiн вигадав новий спосiб запису слiв, коли лiтери не вимальовувались послiдовно одна за одною, а накладались одна на одну. Вже пiсля дванадцятоi лiтери на пергаментi виникав суцiльний чорний квадрат.

    В.Єшкiлев, Квадрати чорний та червоний


Терезка i води тишi

1

Своею появою десь мiж пермом i трiасом сонечко семикрапкове (також знане як Coccinella septempunctata) створило справжню архаiчну сенсацiю.

Воно вилiзло з-за обрiю бруньки на самiсiнькому чубковi дерева гiнгко, вказуючи бiлими цятками на палаючий оранжем захiд. У мить трiумфу сонечко нагадувало сяючу планету, що затулила сонце. На пiвкулi маренового в чорну цятку панцира лищали неозорi хiтиновi полиски. Сонечко завмерло на тлi велетенського сонячного диска i вмиротворено заворушило вусиками.


Читати онлайн книгу без реєстрації і смс - це не просто зручна функція, але й корисна. Адже ви зможете будь-яку вільну хвилину проводити з користю для себе. По дорозі на роботу або в довгій подорожі завжди можна відкрити улюблену книгу - час пролетить швидше.

Читати онлайн книгу «Архе: Монолог, який усе ще триває» Любомира Дереша дуже зручно ще й тому, що вам не потрібно мати вільне місце на смартфоні або планшеті. Це оцінять ті, хто звик використовувати кожну вільну хвилинку з користю.

У нашій електронній книжковій бібліотеці ви можете безкоштовно читати онлайн книгу «Архе: Монолог, який усе ще триває» Любомира Дереша безкоштовно без реєстрації. Для цього всього лише потрібно вибрати відповідний шрифт і відшукати сторінку, на якій ви зупинилися. Тепер насолоджуватися читанням можна завжди і скрізь!