Читати онлайн «Автомобіль із Пекарської» Андрій Анатолійович Кокотюха

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Сторінка 1

Автомобiль iз Пекарськоi
Андрiй Анатолiйович Кокотюха


Ретророман
Львiв, 1911 рiк. У центрi мiста, на вулицi Пекарськiй, у власному розкiшному автомобiлi знайдено мертвою доньку нафтового магната. У вбивствi пiдозрюють ii таемного коханця. Це – Густав Сiлезький, один iз королiв львiвського злочинного свiту. Вiн може довести свою невиннiсть. Та докази готовий довiрити лише однiй людинi – Климовi Кошовому, який повинен знайти справжнього вбивцю, аби витягнути давнього знайомого з тюрми. У пошуках йому допомагае вiрний друг Йозеф Шацький, i разом вони розкривають бруднi таемницi з життя мiськоi аристократii. Люди в масках, кримiнальнi ватажки, мiльйонери, провокатори – пiдозрюються всi. І все ж найбiльший ризик для Клима Кошового – це те, що його приватне розслiдування категорично не подобаеться впливовiй красунi Магдi Богданович…

Андрiй Анатолiйович Кокотюха

Автомобiль iз пекарськоi

Окрема подяка

Мiськiй адмiнiстрацii Львова

та особисто Андрiевi Садовому -

за всебiчну пiдтримку та гостиннiсть.


Головний лiтературний консультант Юрiй Винничук

Головний iсторичний консультант Ігор Лильо

Консультанти:

Василь Расевич, iсторик, публiцист, старший науковий спiвробiтник вiддiлу новоi iсторii Украiни Інституту украiнознавства iм. І. Крип’якевича НАН Украiни;

Мар’ян Мудрий, iсторик, викладач Львiвського нацiонального унiверситету iм. Івана Франка;

Ілько Лемко, львовознавець

Читаючи цю книжку, ви маете можливiсть уявити собi мiсто Львiв вiртуально, але щоб вiдчути його по-справжньому, треба сюди приiхати.

Радо запрошую усiх до Львова.

    Мiський голова Львова
    Андрiй Садовий


Львiв, вересень 1911 року, вулиця Пекарська

Вона не визнавала жодних обмежень.

Саме тому любила iздити ночами.

Звiсно, вдень так само – там, де iнший може перейтися, ще й отримае задоволення вiд пiшоi прогулянки, Агнеля сiдала в авто, навiть якщо треба було лиш проiхати з одного кiнця вулицi на другий. Щоправда, останнiм часом практикувала це без такого запалу, як спершу, коли тiльки-но сама сiла за кермо новенького «даймлера» [1 - Перша назва: Daimler Chrysler AG, нiмецький автомобiльний концерн, заснований Готлiбом Даймлером (1834–1900) та Карлом Бенцем (1844–1929) у 1886 роцi.].


Читати онлайн книгу без реєстрації і смс - це не просто зручна функція, але й корисна. Адже ви зможете будь-яку вільну хвилину проводити з користю для себе. По дорозі на роботу або в довгій подорожі завжди можна відкрити улюблену книгу - час пролетить швидше.

Читати онлайн книгу «Автомобіль із Пекарської» Андрія Анатолійовича Кокотюхи дуже зручно ще й тому, що вам не потрібно мати вільне місце на смартфоні або планшеті. Це оцінять ті, хто звик використовувати кожну вільну хвилинку з користю.

У нашій електронній книжковій бібліотеці ви можете безкоштовно читати онлайн книгу «Автомобіль із Пекарської» Андрія Анатолійовича Кокотюхи безкоштовно без реєстрації. Для цього всього лише потрібно вибрати відповідний шрифт і відшукати сторінку, на якій ви зупинилися. Тепер насолоджуватися читанням можна завжди і скрізь!