Читати онлайн «Багряний колір вічності» Наталія Гурницька

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Сторінка 1

Багряний колiр вiчностi
Наталiя Гурницька


У Львовi сучасному, Львовi передвоенному i Львовi часiв Другоi свiтовоi вiйни вiдбуваються драматичнi подii, народжуються родиннi таемницi й перетинаються долi героiв цього роману. Ірена – юна наiвна гiмназистка iз заможноi родини. Доля даруе iй трагiчне кохання, яке вриваеться в ii спокiйне життя вихором перших глибоких почуттiв, сильних емоцiй та чуттевих насолод. Життя кидае Ірену в лихолiття вiйни, жорна сталiнських репресiй i на заслання в Казахстан. Яку цiну доведеться заплатити дiвчинi за свое щастя? Чи зумiе вона вистояти, не зламатися i зберегти у собi свiтло добра й любовi? Як та чому поедналися iсторiя кохання Ірени з долею та життям Анни з роману «Мелодiя кави в тональностi кардамону»?

Наталiя Гурницька

Багряний колiр вiчностi


Жодну з частин даного видання не можна копiювати або вiдтворювати в будь-якiй формi без письмового дозволу видавництва

В оформленнi обкладинки використано картину Станiслава Тондоса «Промисловий музей» (поч. ХХ ст.) та лiтографiю Карла Ауера «Львiв. Ратуша» (1838)

© Гурницька Н. З., 2019

© DepositPhotos.com / mallivan, 2019, обкладинка, 2019

© Книжковий Клуб «Клуб Сiмейного Дозвiлля», видання украiнською мовою, 2019

© Книжковий Клуб «Клуб Сiмейного Дозвiлля», художне оформлення, 2019


* * *


Присвячуеться сестрi моеi бабусi Аннi Лозинськiй (Бурдан) та всiм родинам, якi теж були репресованi сталiнським режимом


Левова частка подiй, описаних у романi, не вигаданi, а вiдбулися в реальному життi однiеi галицькоi родини

Частина перша

Свiтанок нового дня


Вона сидiла край столу бiля розчиненого в лiтню спеку вiкна. Невеличка, тендiтна, згорблена роками, змучена нещастями та роботою жiнка. Зморшки проорали обличчя, лягли тягарем на повiки, залишили слiд часу на чолi, проте зберегли витонченiсть рис, плавнiсть лiнiй та вiдголосок колишньоi краси. Краси не так досконалоi фiзично, бо така врода зникае першою, а тiеi особливоi краси, яка гармонiйно поеднуеться зi внутрiшнiм свiтом, а тому зостаеться з людиною надовго. У цiй старшiй панi ще й досi вгадувалась ота молода i вродлива жiнка, якою панi Ірена була колись.


Читати онлайн книгу без реєстрації і смс - це не просто зручна функція, але й корисна. Адже ви зможете будь-яку вільну хвилину проводити з користю для себе. По дорозі на роботу або в довгій подорожі завжди можна відкрити улюблену книгу - час пролетить швидше.

У нашій електронній книжковій бібліотеці ви можете безкоштовно читати онлайн книгу «Багряний колір вічності» Наталії Гурницької безкоштовно без реєстрації. Для цього всього лише потрібно вибрати відповідний шрифт і відшукати сторінку, на якій ви зупинилися. Тепер насолоджуватися читанням можна завжди і скрізь!