Читати онлайн «Багряний рейд» Андрій Кокотюха

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Сторінка 1

Багряний рейд
Андрiй Анатолiйович Кокотюха


Тiльки-но зiйшла з украiнськоi землi нiмецька навала, як Совiти почали утиски й арешти. Серце Максима Коломiйця обливалося кров’ю, коли вiн бачив, як паплюжать рiдний край. Але й у вiддiлi УПА, куди вiн пiшов за покликом сумлiння, йому не довiряють. Бо вiн колишнiй мiлiцiонер, радянський диверсант. А головне – чужий, бо Схiдняк: таке псевдо взяв собi нинiшнiй повстанський командир. Вiн мае серед бiйцiв недруга, котрий тiльки й чекае вiд нього помилки. Та саме групу Схiдняка вiдряджають у рейд на Лiвобережжя, у глибокий тил радянських вiйськ. Бойове завдання Схiдняка: закрiпитися в тилу й органiзувати повстанських рух на Киiвщинi. Скiлькох побратимiв ховатиме Схiдняк i хто допоможе йому помститися?

Обережно! Ненормативна лексика!

Андрiй Кокотюха

Багряний рейд

© Кокотюха А., 2016

© DepositPhotos.com / den-belitsky, обкладинка, 2016

© DepositPhotos.com / jojjik, den-belitsky, оформлення шмуцтитулiв, 2016

© Книжковий Клуб «Клуб Сiмейного Дозвiлля», видання украiнською мовою, 2016

© Книжковий Клуб «Клуб Сiмейного Дозвiлля», художне оформлення, 2016

Консультант: Іван Казимирович Патриляк, професор, доктор iсторичних наук, декан iсторичного факультету Киiвського Нацiонального унiверситету iменi Т. Шевченка

Обережно! Ненормативна лексика!


***


Дорогою на Схiд


Для будь-якоi армii, що оперуе, послуговуючись партизанськими методами боротьби, рейди були i залишаються надзвичайно важливою формою дiяльностi. Бойовi, розвiдувальнi, пропагандистськi рейди широко використовувалися також i в Украiнськiй повстанськiй армii та збройному пiдпiллi ОУН аж до початку 1950-х рр. Своi рейди упiвцi проводили територiями Украiни, Словаччини, Румунii, Чехii, Бiлорусi, Нiмеччини. Вони мали рiзне завдання, рiзну кiнцеву мету.

Особливе мiсце серед них посiдають рейди у Велику Украiну.

Вiд моменту розгортання структур УПА ii вiйськове командування та полiтичне керiвництво наполегливо намагалося розпалити збройну боротьбу за незалежнiсть i закрiпитися на територiях на схiд вiд колишнього радянсько-польського кордону.


Читати онлайн книгу без реєстрації і смс - це не просто зручна функція, але й корисна. Адже ви зможете будь-яку вільну хвилину проводити з користю для себе. По дорозі на роботу або в довгій подорожі завжди можна відкрити улюблену книгу - час пролетить швидше.

Читати онлайн книгу «Багряний рейд» Андрія Кокотюхи дуже зручно ще й тому, що вам не потрібно мати вільне місце на смартфоні або планшеті. Це оцінять ті, хто звик використовувати кожну вільну хвилинку з користю.

У нашій електронній книжковій бібліотеці ви можете безкоштовно читати онлайн книгу «Багряний рейд» Андрія Кокотюхи безкоштовно без реєстрації. Для цього всього лише потрібно вибрати відповідний шрифт і відшукати сторінку, на якій ви зупинилися. Тепер насолоджуватися читанням можна завжди і скрізь!