Читати онлайн «Чари» Даніела Стіл

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Сторінка 1

Чари
Данiела Стiл


Романтична та пристрасна iсторiя про чари Парижа й магiю кохання.

Вишуканий вечiр в одному з наймальовничiших куточкiв Парижа несподiвано став для цих трьох пар початком нового життя.

Пристрасний Грегорiо покидае красуню-дружину заради коханки, та… залишаеться один, з новонародженою донечкою на руках.

Жан-Фiлiп iде на рiк працювати до Китаю i змушений залишити кохану дружину Валерi в Парижi. Невдовзi пiсля його вiд’iзду до Валерi починае виявляти увагу заможний чоловiк…

Удова Шанталь не вiрила, що може покохати знову. Але ii увагу привернув привабливий юнак. Та чи щирi його почуття?

Данiела Стiл

Чари© Danielle Steel, 2016

© DepositPhotos.com / anyaberkut, encrier, michaeljung, обкладинка, 2017

© Hemiro Ltd, видання украiнською мовою, 2017

© Книжковий Клуб «Клуб Сiмейного Дозвiлля», переклад та художне оформлення, 2017
Чари


Моiм любим чудовим дiтям!

Нехай у вашому життi завжди буде мiсце для чарiв!

Шукайте iх!

Вiрте в них!

Плекайте iх!

Ви – чарiвнiсть мого життя!

Люблю вас усiм серцем i душею.

    Мама
Роздiл 1


Бiла вечеря – це справжня любовна поема, присвячена дружбi, радостi, витонченостi й чарiвним пам’яткам Парижа. І щороку вечiр цiеi подii стае незабутнiм. Іншi мiста по всьому свiтовi намагалися вiдтворити ii, але без особливого успiху. Існуе лише один Париж, а подiя ця настiльки шанована, обожнювана та бездоганна у виконаннi, що важко уявити ii в будь-якому iншому мiстi.

Все почалося близько тридцяти рокiв тому, коли морський офiцер i його дружина вирiшили вiдсвяткувати з друзями свою рiчницю у незвичний, творчий спосiб, бiля одного з улюблених монументiв Парижа. Вони зiбрали близько двадцяти друзiв, i всi були вдягненi в бiле. Прибули на мiсце зi складаними столиками та стiльцями, столовими скатертинами, срiблом, кришталем, порцеляною, можливо, квiтами. Принесли iз собою вишукану iжу, накрили столи i влаштували гостям пишний бенкет. Тiеi ночi чари розпочалися.

Подiя увiнчалася таким успiхом, що наступного року вони повторили ii в iншiй, але не менш визначнiй мiсцевостi. І вiдтодi Бiла вечеря перетворилася на щорiчну традицiю, до якоi долучалося все бiльше й бiльше людей, аби вiдсвяткувати так само: червневого вечора, в усьому бiлому з голови до п’ят.


Читати онлайн книгу «Чари» Даніела Стіл безкоштовно без реєстрації

Читати онлайн книгу без реєстрації і смс - це не просто зручна функція, але й корисна. Адже ви зможете будь-яку вільну хвилину проводити з користю для себе. По дорозі на роботу або в довгій подорожі завжди можна відкрити улюблену книгу - час пролетить швидше.

Читати онлайн книгу «Чари» Даніели Стіл дуже зручно ще й тому, що вам не потрібно мати вільне місце на смартфоні або планшеті. Це оцінять ті, хто звик використовувати кожну вільну хвилинку з користю.

У нашій електронній книжковій бібліотеці ви можете безкоштовно читати онлайн книгу «Чари» Даніели Стіл безкоштовно без реєстрації. Для цього всього лише потрібно вибрати відповідний шрифт і відшукати сторінку, на якій ви зупинилися. Тепер насолоджуватися читанням можна завжди і скрізь!

Читати онлайн книгу «Чари» Даніели Стіл зручно та просто в онлайн бібліотеці "Knigogo"!