Читати онлайн «Червоний горобець» Джейсон Метьюз

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Сторінка 1

Червоний горобець
Джейсон Метьюз


Домiнiка Єгорова – найцiннiша з агентiв росiйських спецслужб, випускниця «школи горобцiв» – особливого вiддiлу контррозвiдки. Вона – звабниця, яка використовуе свое тiло для збору iнформацii та подальшого усунення iноземних дипломатiв i шпигунiв. Нова цiль Домiнiки – молодий офiцер ЦРУ Натанiель Неш, вiдповiдальний за проникнення американських «кротiв» до росiйськоi розвiдки. Проте бездоганний план дае збiй: мiж Домiнiкою та Нейтом спалахують почуття. Вiдтепер пiд загрозою опиняються не лише iхнi кар’ери, а й безпека обох держав…

Обережно! Ненормативна лексика!

Джейсон Метьюз

Червоний горобець

Обережно! Ненормативна лексика!

* * *


Присвячуеться Сюзаннi, Александрi та Софii

1


За дванадцять годин МВС[1 - Маршрут з виявлення спостереження. (Тут i далi прим. перекл.)] ноги Натанiеля Неша геть занiмiли. Мов дерев’яний, вiн брiв брукiвкою московського провулка. Давно стемнiло, та Нейт усе ходив тим маршрутом, щоб полоскотати очi нишпоркам, – щойно вони подумають, нiби впiймали його на гачок, то одразу ж проявлять себе. Не було нiчого, жодного натяку на змiну позицii, перебiжку, жодних крокiв на вулицях за його спиною, жодноi реакцii на його перемiщення. Вiн чистий? Чи за ним стежить велика команда? Через саму природу Гри не помiтити стеження куди гiрше, нiж визнати, що ти весь у жучках.

Початок вересня, та мiж першою i третьою годинами його маршруту йшов снiг, що дало змогу безслiдно втекти на авто. Пiзнiше того ж ранку Нейт вистрибнув на ходу з «лади комбi», за кермом якоi сидiв Лiвiтт iз бюро, який, прорахувавши iнтервал, мовчки пiдняв три пальцi, коли вони звернули на промислову вуличку, пiсля чого поплескав Нейта по руцi. Чiпке вистежування ФСБ, Федеральноi служби безпеки, не змогло вiдслiдкувати втечу в трьохсекундному iнтервалi й пролетiло повз – ховаючись за снiговою пеленою, Лiвiтт вiдводив iх геть. Нейт лишив свiй активний мобiльний телефон з економiчного вiддiлу посольства у Лiвiтта в машинi – нехай наступнi три години ФСБ вiдслiдковуе телефон мiж московськими стiльниковими вежами. Пiд час стрибка Нейт ударився колiном об асфальт, i першi кiлька годин бiль лише зростав, та тепер колiно занiмiло так само, як i решта його тiла.


Читати онлайн книгу без реєстрації і смс - це не просто зручна функція, але й корисна. Адже ви зможете будь-яку вільну хвилину проводити з користю для себе. По дорозі на роботу або в довгій подорожі завжди можна відкрити улюблену книгу - час пролетить швидше.

Читати онлайн книгу «Червоний горобець» Джейсона Метьюза дуже зручно ще й тому, що вам не потрібно мати вільне місце на смартфоні або планшеті. Це оцінять ті, хто звик використовувати кожну вільну хвилинку з користю.

У нашій електронній книжковій бібліотеці ви можете безкоштовно читати онлайн книгу «Червоний горобець» Джейсона Метьюза безкоштовно без реєстрації. Для цього всього лише потрібно вибрати відповідний шрифт і відшукати сторінку, на якій ви зупинилися. Тепер насолоджуватися читанням можна завжди і скрізь!