Читати онлайн «Чорна Жоржина» Джеймс Еллрой

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Сторінка 1

Чорна Жоржина
Джеймс Еллрой


Сiчень 1947 року. Газети вибухають заголовками про смерть 22-рiчноi красунi Елiзабет Шорт, охрещеноi журналiстами як «Чорна Жоржина». Їi досконале колись тiло знайдено моторошно понiвеченим i розчленованим. Шпальти кричать про вбивцю-перевертня, а полiцiя Лос-Анджелеса працюе невпинно… У напарникiв-детективiв Бланшара i Блайхерта е власнi версii подiй. Вони знають дещо бiльше за iнших i одержимi справою. Та, розслiдуючи вбивство, двое полiцейських вiдкриють скриньку Пандори. Першому з них це коштуватиме кар’ери. Другому – життя…


Джеймс Еллрой

Чорна Жоржина


Женевi Гiллiкер Еллрой (1915–1958)

Через двадцять дев’ять рокiв

Кров’ю омита прощальна промова

Перекладено за виданням:

Ellroy J. The Black Dahlia / James Ellroy. – Windmill Books: London, 2011. – 384 p.

Переклад з англiйськоi Олексiя Чупи

Обережно! Ненормативна лексика!

© James Ellroy, 1987

© Depositphotos.com / Gladkov, обкладинка, 2019

© Hemiro Ltd, видання украiнською мовою, 2019

© Книжковий Клуб «Клуб Сiмейного Дозвiлля», переклад i художне оформлення, 2019


Про автора


Джеймс Еллрой народився 1948 року в Лос-Анджелесi. З-пiд його пера вийшов славетний «Лос-Анджелеський Квартет»: «Чорна Жоржина», «Мiсто грiха», «Таемницi Лос-Анджелеса» та «Джаз для бiлих». Його останнiй роман, «Кров-волоцюга», завершуе майстерну «Трилогiю американського кримiнального свiту», першi два романи якоi – «Американський таблоiд» та «Шiсть холодних тисяч» – стали бестселерами «Sunday Times».


Вiдгуки про Джеймса Еллроя


Майстерний творець особистих мов, вiн у жодному разi не е звичайним романiстом-iсториком… своiми романами вiн створюе вiдчуття повного занурення в саме серце найогиднiших життевих мрiй.

    Guardian

Його стиль е унiкальним i переконливим, а його теорii про те, що лежить в основi великих нерозв’язаних таемниць американського злочинного свiту, е абсолютно правдоподiбними… Вiн так званий хрещений батько – у мафiозному сенсi – американськоi лiтератури.

    Independent on Sunday

Чоловiк, який називае сам себе «демонiчним псом американського детективу» i надалi пише неперевершенi книжки.


Читати онлайн книгу без реєстрації і смс - це не просто зручна функція, але й корисна. Адже ви зможете будь-яку вільну хвилину проводити з користю для себе. По дорозі на роботу або в довгій подорожі завжди можна відкрити улюблену книгу - час пролетить швидше.

Читати онлайн книгу «Чорна Жоржина» Джеймса Еллроя дуже зручно ще й тому, що вам не потрібно мати вільне місце на смартфоні або планшеті. Це оцінять ті, хто звик використовувати кожну вільну хвилинку з користю.

У нашій електронній книжковій бібліотеці ви можете безкоштовно читати онлайн книгу «Чорна Жоржина» Джеймса Еллроя безкоштовно без реєстрації. Для цього всього лише потрібно вибрати відповідний шрифт і відшукати сторінку, на якій ви зупинилися. Тепер насолоджуватися читанням можна завжди і скрізь!