Читати онлайн «Дарунки» Даніела Стіл

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Сторінка 1

Дарунки
Данiела Стiл


Колись Пол Паркер промiняв свою дружину Веронiку на багату молоду француженку. Вiн так вирiшив. І цей крок, здаеться, змiнив не тiльки його власне життя… Пiсля тривалоi важкоi хвороби вiн зiбрав всю свою родину, щоб оголосити останню волю й сказати важливi слова дiтям. Кожному з них – трьом донькам i единому сину – вiн приготував особливi дарунки, якi в майбутньому мають допомогти iм досягти щастя. Пол хоче виправдати себе, своi помилки, тому вiн щедрий на багатi подарунки, якi дiти отримають у спадок. Але найбiльший сюрприз вiн приготував для своеi колишньоi дружини Веронiки…

Данiела Стiл

Дарунки

© Danielle Steel, 2015

© Hemiro Ltd, видання украiнською мовою, 2017

© Книжковий клуб «Клуб Сiмейного Дозвiлля», переклад та художне оформлення, 2017


***


Роман «Дарунки» е художнiм твором. Імена, персонажi, мiсця та подii е витвором авторськоi уяви або ж використовуванi з художньою метою. Будь-який збiг iз реальними особами, живими чи покiйними, подiями чи мiсцевостями е цiлком випадковим.


Дарунки


Моiм прекрасним люблячим дiтям

Бiтi, Тревору, Тодду, Нiку,

Сем, Вiкторii, Ванессi, Максу й Зарi.

Ви – найяскравiшi зiрочки в моему небi,

Ви – моя надiя, моi мрii,

Моi найкоштовнiшi спогади,

Мое джерело любовi та смiху,

Ви – моя радiсть… мое життя.

    Вiд щирого серця з любов’ю
    Мама

І Джону,

За наших прекрасних дiтей, за щасливi роки,

Найкращi роки мого життя, i за спогади, якi я

Плекатиму завжди, i за стiльки дарiв.

    З усiею любов’ю
    Олiв


Роздiл 1


Тiммi Паркер сидiла за робочим столом, пiдiбгавши пiд себе ногу. Довге бiляве волосся вона стягнула гумкою, i мiрою того, як зростало ранкове напруження, ii зачiска поступово доповнилася чотирма олiвцями й ручкою. На нiй була чиста, але пом’ята картата сорочка iз закасаними рукавами, вдягнута поверх майки, рванi джинси, а на ногах – закритi кеди-«конверси». І жодного макiяжу. Свою високу струнку точену фiгуру Тiммi успадкувала вiд батька. Вона була метр вiсiмдесят без пiдборiв на зрiст, двадцяти дев’яти рокiв i мала диплом магiстра Колумбiйського унiверситету в галузi соцiальноi роботи.


Читати онлайн книгу без реєстрації і смс - це не просто зручна функція, але й корисна. Адже ви зможете будь-яку вільну хвилину проводити з користю для себе. По дорозі на роботу або в довгій подорожі завжди можна відкрити улюблену книгу - час пролетить швидше.

Читати онлайн книгу «Дарунки» Даніели Стіл дуже зручно ще й тому, що вам не потрібно мати вільне місце на смартфоні або планшеті. Це оцінять ті, хто звик використовувати кожну вільну хвилинку з користю.

У нашій електронній книжковій бібліотеці ви можете безкоштовно читати онлайн книгу «Дарунки» Даніели Стіл безкоштовно без реєстрації. Для цього всього лише потрібно вибрати відповідний шрифт і відшукати сторінку, на якій ви зупинилися. Тепер насолоджуватися читанням можна завжди і скрізь!