Читати онлайн «Депеш Мод. Ще одна розмова» Сергій Жадан

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Сторінка 1

Депеш Мод. Ще одна розмова
Сергiй Вiкторович Жадан


Трое друзiв вирушають на пошуки четвертого, щоби термiново повiдомити йому про загибель вiтчима… Хтось може назвати цей роман гiмном маргiналiв або портретом жорстокого мiжчасся дев’яностих. А хтось – лiтературою про пiдлiткiв – з усiею iхньою зневiрою, несприйняттям свiту дорослих, прагненням свободи, вiдчаем та беззахиснiстю,– якi на задвiрках iндустрiальних краевидiв шукають себе i власне мiсце у життi. Та чи знайдуть?

Обережно! Ненормативна лексика!

Сергiй Жадан

Депеш мод. Ще одна розмова


Суддя— западлiст: вiн не любить «Металiст»

© Жадан С., 2015

© Книжковий Клуб «Клуб Сiмейного Дозвiлля», видання украiнською мовою, 2015

15.02.04 (недiля)


Коли менi було чотирнадцять i в мене були своi види на життя, я вперше накачався алкоголем. Пiд саму зав’язку. Було дуже тепло, й надi мною пливли синi небеса, а я лежав i помирав на смугастому матрацi й навiть похмелитися не мiг, тому що менi було лише чотирнадцять i похмелятися я ще просто не навчився. За останнi п’ятнадцять рокiв у мене було бiльш нiж достатньо пiдстав, аби не любити це життя. Життя вiд початку, щойно я почав його сприймати, виявилося штукою пiдлою i невдячною, воно вiдразу ж узяло за звичку обертатися такими лажовими ситуацiями, згадувати про якi не хочеться, але якi запам’ятовуються надовго. Хоча зi свого боку я особливих претензiй нiколи не висловлював, очевидно, у мене все гаразд у моiх стосунках iз життям, навiть попри його клiнiчну мудакуватiсть. Мене, за великим рахунком, коли не траплялося чергових демаршiв ззовнi, усе влаштовувало— обставини, у яких я жив, люди, з якими я спiлкувався, з якими я час вiд часу бачився i з якими менi доводилося мати справу. Вони менi переважно не заважали, сподiваюся— я iм також. Що ще? Мене влаштовувала та кiлькiсть бабок, яка в мене була, себто не кiлькiсть як така, бабок у мене насправдi майже нiколи не було, задовольняв сам принцип обертання iх навколо мене— я з дитинства помiтив, що банкноти з’являються саме тодi, коли тобi потрiбно, i приблизно в тiй кiлькостi, без якоi ти не обiйдешся, зазвичай це спрацьовувало, точно спрацьовувало.


Читати онлайн книгу українською мовою «Депеш Мод. Ще одна розмова» Сергій Жадан безкоштовно без реєстрації

Читати онлайн книгу без реєстрації і смс - це не просто зручна функція, але й корисна. Адже ви зможете будь-яку вільну хвилину проводити з користю для себе. По дорозі на роботу або в довгій подорожі завжди можна відкрити улюблену книгу - час пролетить швидше.

Читати онлайн книгу українською мовою «Депеш Мод. Ще одна розмова» Сергія Жадана дуже зручно ще й тому, що вам не потрібно мати вільне місце на смартфоні або планшеті. Це оцінять ті, хто звик використовувати кожну вільну хвилинку з користю.

У нашій електронній книжковій бібліотеці ви можете безкоштовно читати онлайн книгу «Депеш Мод. Ще одна розмова» Сергія Жадана безкоштовно без реєстрації. Для цього всього лише потрібно вибрати відповідний шрифт і відшукати сторінку, на якій ви зупинилися. Тепер насолоджуватися читанням можна завжди і скрізь!

Читати онлайн книгу «Депеш Мод. Ще одна розмова» Сергія Жадана зручно та просто в онлайн бібліотеці "Knigogo"!