Читати онлайн «Десять секретів багатства, щастя, кохання. 3 в 1» Адам Джексон

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Сторінка 1

Десять секретiв багатства, щастя, кохання. 3 в 1
Адам Джексон


Усi ми маемо силу, щоб бути багатими, щасливими та здоровими. Не мае значення, якими е нашi обставини, молодi ми чи старi, одруженi чи нi. Зовнiшнi обставини не керують нашим життям. Ним керуемо лише ми. Знайома iстина? Та невтiшна статистика свiдчить про протилежне. І серед 100% населення цiлком успiшними та задоволеними життям е лише 1%. Але чому? Що цей один вiдсоток знае такого, чого не знають iншi? Чи вони просто обранi долею щасливчики? Цi питання так само, як i вас, непокоiли автора цiеi книжки багато рокiв. А потiм одного дня вiн зустрiв ексцентричного старого, який вiдкрив йому секрети Надзвичайного Щастя, Багатства та Любовi – десять принципiв для кожного блага. Дотримуйтеся цих законiв та перетворiться на магнiт для успiху, здоров’я а любовi. Притчi, якi оповiдае автор, – то не просто повчальнi й мудрi iсторii. Це сповiдi реальних людей, з якими зустрiвся автор i досвiд яких допоможе досягти найвищоi з омрiяних вершин.В формате PDF A4 сохранен издательский макет книги.

Алам Джексон

Десять секретiв багатства, щастя, кохання

3 в 1


Можна досягти всього, що розум може осягнути й у що вiн може повiрити.

    В. Клемент Стоун

Ця книга з любов’ю присвячуеться пам’ятi Еннi Вулф

Подяка


Я хотiв би подякувати всiм людям, якi допомагали менi в роботi та написаннi цiеi книги. Особливо вдячний:

Моiй лiтературнiй агентцi Сарi Менгук та ii помiчницi Джорджii Гловер за всi iхнi зусилля й роботу в моiх iнтересах.

Усiм у «Thorsons», особливо Ерiцi Смiт за ii ентузiазм i конструктивнi коментарi пiд час написання книги та Фiонi Браун, що редагувала рукопис.

Моiй мамi, яка завжди заохочувала мене писати й залишаеться для мене постiйним джерелом натхнення та любовi; моему батьковi за його пiдбадьорення, керiвництво й допомогу в усiй моiй роботi; усiй моiй родинi та друзям за iхню любов i пiдтримку.

І нарештi, Карен – моiй дружинi, моему кращому друговi та найсуворiшому редакторовi. Словами не висловити мою любов до цiеi людини, яка завжди вiрила в мене i в мою роботу.


Читати онлайн книгу українською мовою «Десять секретів багатства, щастя, кохання. 3 в 1» Адам Джексон безкоштовно без реєстрації

Читати онлайн книгу без реєстрації і смс - це не просто зручна функція, але й корисна. Адже ви зможете будь-яку вільну хвилину проводити з користю для себе. По дорозі на роботу або в довгій подорожі завжди можна відкрити улюблену книгу - час пролетить швидше.

Читати онлайн книгу українською мовою «Десять секретів багатства, щастя, кохання. 3 в 1» Адама Джексона дуже зручно ще й тому, що вам не потрібно мати вільне місце на смартфоні або планшеті. Це оцінять ті, хто звик використовувати кожну вільну хвилинку з користю.

У нашій електронній книжковій бібліотеці ви можете безкоштовно читати онлайн книгу «Десять секретів багатства, щастя, кохання. 3 в 1» Адама Джексона безкоштовно без реєстрації. Для цього всього лише потрібно вибрати відповідний шрифт і відшукати сторінку, на якій ви зупинилися. Тепер насолоджуватися читанням можна завжди і скрізь!

Читати онлайн книгу «Десять секретів багатства, щастя, кохання. 3 в 1» Адама Джексона зручно та просто в онлайн бібліотеці "Knigogo"!