Читати онлайн «Доки світло не згасне назавжди» Макс Кідрук

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Сторінка 1

Доки свiтло не згасне назавжди
Макс Кiдрук


Сестри Рута й Індiя, попри незвичнi iмена, проживають цiлком буденнi життя: Індiя навчаеться на лiкаря, Рута закiнчуе одинадцятий клас. Усе раптово змiнюеться, коли через нещасний випадок гине наречений Індii. Ранiше близькi сестри вiддаляються, звинувачуючи одна одну в тому, що сталося. І саме тодi, коли, здавалося б, iз конфлiкту вже не виплутатися, Рута виявляе, що здатна впливати на реальнiсть у снах. Невдовзi в ii сновидiннях з’являються химернi тiнi, i що ближче вони пiдступають, то дужче мерхне свiтло довкола дiвчини. За нестримним бажанням повернути колишне життя Рута не помiчае, як кожен наступний сон стае дедалi темнiшим.

Макс Кiдрук

Доки свiтло не згасне назавжди

Привiт, Читачу або Читачко!


Книга, яку Ви тримаете в руках, особлива. Їi доповнюе мобiльний додаток, що його можна безкоштовно завантажити на сервiсi Google Play для пристроiв з операцiйною системою Android або на App Store для iOS. Для цього зайдiть зi смартфона на веб-сайт http://www.maxkidruk.com – там будуть посилання для завантаження, – або просто зiскануйте QR-код:


Напевно, найбiльш ефектною частиною мобiльного додатка е iнтерактивна обкладинка (запустiть його, натиснiть на зображення камери та наведiть Ваш смартфон на обкладинку), проте е дещо iнше, менш видовищне, зате значно важливiше – вiдгалуження основного сюжету.

Інодi говорять: роман мае нелiнiйний сюжет, але нелiнiйнiстю зазвичай називають хронологiчну непослiдовнiсть – коли кiлька iсторiй розвиваються паралельно лише в головi читача, а на паперi iхнi епiзоди, хоч i перемiшанi, йдуть один за одним, немовби нанизанi на нитку. Тобто технiчно роман таки залишаеться лiнiйним. Таким, наприклад, е «Де немае Бога» – шiсть на перший погляд хаотично переплетених iсторiй, i логiка чергування окремих епiзодiв стае зрозумiлою ближче до кiнця.

Виведення фрагментiв тексту за межi основного блоку дае змогу створити по-справжньому нелiнiйний сюжет. Якщо ранiше роман так чи так був лiнiйним, то тепер, iз мобiльним додатком, його структура стае деревоподiбною: додаються гiлки, якi описують другопланових героiв, розкривають невидимi зв’язки, показують той чи той епiзод з абсолютно несподiваного боку.


Читати онлайн книгу без реєстрації і смс - це не просто зручна функція, але й корисна. Адже ви зможете будь-яку вільну хвилину проводити з користю для себе. По дорозі на роботу або в довгій подорожі завжди можна відкрити улюблену книгу - час пролетить швидше.

Читати онлайн книгу «Доки світло не згасне назавжди» Макса Кідрука дуже зручно ще й тому, що вам не потрібно мати вільне місце на смартфоні або планшеті. Це оцінять ті, хто звик використовувати кожну вільну хвилинку з користю.

У нашій електронній книжковій бібліотеці ви можете безкоштовно читати онлайн книгу «Доки світло не згасне назавжди» Макса Кідрука безкоштовно без реєстрації. Для цього всього лише потрібно вибрати відповідний шрифт і відшукати сторінку, на якій ви зупинилися. Тепер насолоджуватися читанням можна завжди і скрізь!