Читати онлайн «Дух змін» Алан Грейтлак

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Сторінка 1

Дух змiн
Алан Грейтлак


Мабуть, ця книга – единий спосiб придбати свободу за грошi. Це не просто iсторiя про украiнську революцiю. Це роман про надiю i розпач, про мрii i бiди, про життя i смерть. Два абсолютно рiзних героя потрапляють в единий потiк iсторичних подiй, що визначають iх долю. Що чекае iх попереду i кому з них пiдготована смерть, а кому воля?

Алан Грейтлак

ДУХ ЗМІН

роман

Присвячення


Кожен рядок, написаний на бiлих аркушах цiеi книги, присвячуеться пам'ятi всiх загиблих патрiотiв украiнськоi нацii, що поклали своi життя на вiвтар свiтанку новоi Украiни, що як фенiкс вiдродиться з тлiючого попелу.

Люди, загиблi вiд сталевих наконечникiв снайперських куль, що намагались вiдiбрати у народу волю, вiддали своi життя i натомiсть отримали вiчну пам'ять i вдячнiсть своеi нацii. Їх кров, пролита на украiнську землю, стала монументом для краiни, що згадала свою iсторiю i вiдродиться в канонах благородства i нелюдськоi мужностi.

Нiщо не зможе замiнити втрату цих патрiотiв, безстрашнi душi яких зараз дивляться з небес вниз на землю, яку вони любили бiльше власних життiв. Украiнський народ пам'ятатиме цю гiрку втрату i нiколи не забуде здiйсненний ними подвиг в iм'я свободи.

Скорбота пробирае наскрiзь мое серце, але зароджуе надiю в моiй душi на свiтле майбутне вiтчизни. Коли людина гине в iм'я iдеi, що вогняним полум'ям спопеляе ii серце, вона стае безсмертною i даруе вiчний вогонь нацii, що ii створила.

В iм’я тих, хто помер, ради тих, хто живий.

    Лютий, 2014


Вiд автора


Що визначае нашу долю, сковуючи таемнi бажання ланцюгом законiв i суспiльними упередженнями? Думки iнших людей, залiзнi правила i узаконенi норми, статус в суспiльствi i матерiальне становище, або ж неприхильна доля? Для кожного iндивiдуума причини будуть настiльки ж рiзнi, як неоднаковий цвiт божественних квiтiв, якi тiшать наше око навеснi, пiсля зимовоi холоднечi. Але е один фактор, який несе свiй величезний вплив через тлiнне життя кожного з нас, багато в чому формуючи мислення i механiзм прийняття рiшень. І це, як це не дивно, – держава, в якiй ми несемо свое iснування крiзь вiчну субстанцiю часу.