Читати онлайн «Думай і багатій» Наполеон Гілл

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Сторінка 1

Думай i багатiй
Наполеон Гiлл


ОФІЦІЙНО ЗАТВЕРДЖЕНА ВЕРСІЯ.

СХВАЛЕНО ФОНДОМ НАПОЛЕОНА ГІЛЛА

• Абсолютний бестселер

• Книжка, що змiнила свiдомiсть мiльйонiв людей

• Офiцiйно затверджена версiя, схвалена Фондом Наполеона Гiлла

Пiсля доленосноi розмови зi знаменитим мультимiльйонером та фiлантропом Ендрю Карнегi ще у студентськi роки Наполеон Гiлл вирiшуе прислухатися до його порад i на основi життевих iсторiй багатих та успiшних вивести унiверсальну формулу успiху, якою зможуть користуватися звичайнi люди, що не мають мiльйонних статкiв, але прагнуть досягнути вершин. 13 крокiв до багатства й успiшностi вiд Наполеона Гiлла – це дiевий шлях для кожного, хто вирiшив рухатися вперед.

Наполеон Гiлл

Думай i багатiй

Передмова


У КОЖНОМУ роздiлi цiеi книжки йдеться про секрет збагачення, який зробив заможними понад п’ятсот неймовiрно багатих людей, життя яких я ретельно аналiзував протягом тривалого часу.

Уперше цей секрет вiдкрив менi Ендрю Карнегi понад чверть столiття тому. Розумний, симпатичний старий шотландець хитро й начебто ненароком пiдкинув менi цю iдею, коли я був iще хлопчиськом. Потiм вiн вiдкинувся на спинку свого крiсла i з веселим блиском в очах уважно спостерiгав за мною, аби переконатися, що менi вистачило кебети осягнути всю важливiсть щойно почутого.

Побачивши, що я вловив його думку, вiн запитав мене, чи готовий я присвятити двадцять або й бiльше рокiв тому, щоб донести цю iдею свiтовi, тим людям, якi, не знаючи секрету, можуть прожити свiй вiк невдахами. Я сказав, що готовий, i, з допомогою мiстера Карнегi, дотримав слова.

У цiй книжцi описано секрет, який тисячi людей застосували на практицi майже в усiх сферах життя. Ідея мiстера Карнегi полягала в тому, щоб донести магiчну формулу успiху, яка зробила його надзвичайно багатим, до людей, якi не мають часу розбиратися, яким чином заробляються грошi. Вiн сподiвався, що я зможу перевiрити й довести рацiональнiсть формули, спираючись на досвiд фахiвцiв рiзних професiй.

Вiн вважав, що цю формулу мають вивчати в усiх школах та коледжах, а також дотримувався думки, що правильне ii висвiтлення здiйснить справжнiй переворот в освiтнiй системi, завдяки якому час навчання в школi можна буде скоротити щонайменше вдвiчi.


Читати онлайн книгу без реєстрації і смс - це не просто зручна функція, але й корисна. Адже ви зможете будь-яку вільну хвилину проводити з користю для себе. По дорозі на роботу або в довгій подорожі завжди можна відкрити улюблену книгу - час пролетить швидше.

Читати онлайн книгу «Думай і багатій» Наполеона Гілла дуже зручно ще й тому, що вам не потрібно мати вільне місце на смартфоні або планшеті. Це оцінять ті, хто звик використовувати кожну вільну хвилинку з користю.

У нашій електронній книжковій бібліотеці ви можете безкоштовно читати онлайн книгу «Думай і багатій» Наполеона Гілла безкоштовно без реєстрації. Для цього всього лише потрібно вибрати відповідний шрифт і відшукати сторінку, на якій ви зупинилися. Тепер насолоджуватися читанням можна завжди і скрізь!