Читати онлайн «Два кроки назад» Роман Воробей

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
Повернутися до книги

Сторінка 1

Два кроки назад
Роман Воробей


Дитячий будинок, третьосортний коледж, невдачi у стосунках, з кредиторами. Сiрiсть i чарка поглинали буднi Макса. Залишалося зробити лише один крок назустрiч вiчностi. Раптово його зупиняе таемничий незнайомець. Головне питання: «Навiщо?»

Роман Воробей

Два кроки назад

Роздiл І. Двое нiкчем


Вiн стояв на мосту. Вiтер розвiював його давно немите волосся, а на обличчi не було жодноi емоцii. Повз нього встигло проiхати декiлька машин, i не дивно, що нiхто не зупинився, адже стрiлка годинника вже перевалила дванадцяту ночi, а настрiй капризноi дами на iм’я погода дедалi погiршувався. Цi люди, напевно, спiшили з роботи до своiх сiмей, мрiяли побачити посмiшку дружини та дiтей, що весело щебетали б про свiй день. Та це було точно не про цього хлопця. Його погляд був схожий на той, яким дивиться людина, що отримала довiчне ув’язнення. Вiн точно хотiв стрибнути, але йому не вистачало останнього кроку. Чоловiк голосно крикнув. Так ричить звiр, якого загнали в куток. В цьому вереску немае нi розпачу, нi страху, лише ненависть на самого себе. Цей хлопець вчора не планував тут стояти. Не треба бути детективом, щоб зрозумiти, що стрибок вниз з столичного моста в Днiпро – це не найнадiйнiший спосiб здiйснити самогубство.

Здавалося б, що худий шатен з карими очима повинен бути об’ектом зазiхань всiх дiвчат. Але на словах це звучало набагато краще, нiж було в реальностi. Воно роздiлилося на пасма, якi зi сторони виглядали настiльки гострими, що об них можна було б порiзатися. Шрам трохи вище брови гармонiював з образом людини, що заблукала в тенетах власних проблем. Стара зношена сорочка i широкi штани не по розмiру проливали свiтло на фiнансову ситуацiю цього хлопця, для якоi слово «плачевний» здавалося справжнiм комплiментом.

Одна з машин, що проiжджали повз, увiмкнула аварiйку i зупинилася бiля краю мосту. З неi вийшов худий чоловiк, рокiв 45, в темному пальто та дбайливо зав’язаному шарфу навколо його шиi. Одягнений вiн був зi смаком, акуратно причесане рiдке волосся та товстi окуляри з чорною оправою додавали йому iнтелiгентностi, а у поеднаннi з уже не першими зморшками на лицi створювали образ мудроi, виваженою та впливовоi людини.


Читати онлайн книгу українською мовою «Два кроки назад» Роман Воробей безкоштовно без реєстрації

Читати онлайн книгу без реєстрації і смс - це не просто зручна функція, але й корисна. Адже ви зможете будь-яку вільну хвилину проводити з користю для себе. По дорозі на роботу або в довгій подорожі завжди можна відкрити улюблену книгу - час пролетить швидше.

Читати онлайн книгу українською мовою «Два кроки назад» Романа Вороб'я дуже зручно ще й тому, що вам не потрібно мати вільне місце на смартфоні або планшеті. Це оцінять ті, хто звик використовувати кожну вільну хвилинку з користю.

У нашій електронній книжковій бібліотеці ви можете безкоштовно читати онлайн книгу «Два кроки назад» Романа Вороб'я безкоштовно без реєстрації. Для цього всього лише потрібно вибрати відповідний шрифт і відшукати сторінку, на якій ви зупинилися. Тепер насолоджуватися читанням можна завжди і скрізь!

Читати онлайн книгу «Два кроки назад» Романа Вороб'я зручно та просто в онлайн бібліотеці "Knigogo"!