Читати онлайн «Дикий» Гільєрмо Арріага

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Сторінка 1

Дикий
Гильермо Арриага


Усе почалося тодi, коли Хуан Гiльермо втратив старшого брата. Карлоса вбили релiгiйнi фанатики, якi вирiшили, що мають право карати нечестивих. Не витримавши горя, невдовзi померла бабуся, а згодом загинули батьки. Вiдтодi хлопець ненавидить смерть, тому рятуе напiввовка на прiзвисько Ікло, щоб того не усипили господарi за лютий характер. Виявляеться, Ікло – чистокровний вовк, iсторiя якого, оповита легендою, почалася в горах Канади, за тисячi кiлометрiв вiд Мексики… Самотнiсть, почуття провини й туга роз’iдають Хуана Гiльермо, та найбiльше – жага помсти за вбивство брата. Як розпочати вiйну з побожними юнаками, яких «кришуе» полiцiя й пiдтримують впливовi люди? І чи вдасться помстою зцiлити душу вiд скорботи й вiдчаю?

[b]Обережно! Ненормативна лексика![/b]

Гiльермо Арр’яга

Дикий


Мар’янi та Сантьяго, моiм учителям

Кров


Я прокинувся о сьомiй вечора пiсля тривалоi сiести. Було жарко. Надто спекотне лiто як на майже завжди холодне мiсто. Я жив у кiмнатi на першому поверсi. Батько спорудив ii з ДСП поряд з ванною кiмнатою для гостей. Без вiкон, освiтлювала ii лампочка без абажура, пiдвiшена просто на дротi. Лiжко, маленький письмовий стiл.

Усi iншi мешкали на другому поверсi. Крiзь стiнки лише у два сантиметри завтовшки я чув iхню щоденну крутанину. Їхнi голоси, iхнi кроки, iхне мовчання.

Я встав спiтнiлий. Вiдчинив дверi кiмнати й вийшов. Уся моя родина була вдома. Бабуня, усiвшись у крiслi кольору кави, дивилася якусь телегру; телевiзор був величезною меблею i займав половину кiмнати. Мати готувала на кухнi вечерю. Батько у вiтальнi передивлявся буклети подорожi до Європи. Це був перший трансатлантичний перелiт у нашiй родинi. Батьки мали летiти до Мадрида наступного тижня й за два мiсяцi вiдвiдати кiлька краiн. Мiй брат Карлос, на шiсть рокiв старший вiд мене, навпочiпки пестив Кiнга – нашого собаку, свiтло-коричневого боксера з помiтним шрамом на губi злiва – наслiдок удару ножем одного п’яницi, коли ще малим песик скакнув на нього, аби погратися. Вiскi й Водка, двое хвилястих папужок, збуджено стрибали в клiтцi з жердинки на жердинку, чекаючи, коли бабуся накрие клiтку, бо хотiли спати.

Прокидаючись пiсля сiести, я часто марю цiею родинною картинкою.


Читати онлайн книгу без реєстрації і смс - це не просто зручна функція, але й корисна. Адже ви зможете будь-яку вільну хвилину проводити з користю для себе. По дорозі на роботу або в довгій подорожі завжди можна відкрити улюблену книгу - час пролетить швидше.

Читати онлайн книгу «Дикий» Гільєрмо Арріага дуже зручно ще й тому, що вам не потрібно мати вільне місце на смартфоні або планшеті. Це оцінять ті, хто звик використовувати кожну вільну хвилинку з користю.

У нашій електронній книжковій бібліотеці ви можете безкоштовно читати онлайн книгу «Дикий» Гільєрмо Арріага безкоштовно без реєстрації. Для цього всього лише потрібно вибрати відповідний шрифт і відшукати сторінку, на якій ви зупинилися. Тепер насолоджуватися читанням можна завжди і скрізь!