Читати онлайн «Дивачка, що закохалася в мозок. Як активізувати розумову діяльність і почати жити краще» Венді Судзукі, Біллі Фіцпатрік

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Сторінка 1

Дивачка, що закохалася в мозок
Вендi Судзукi


Чи можливо кардинально змiнити життя в дорослому вiцi й стати найкращою з можливих версiй самого себе? «Так!» – стверджуе вiдома нейробiолог i палка популяризаторка здорового способу життя, професорка Нью-Йоркського унiверситету Вендi Судзукi. У своiй нон-фiкшн автобiографii вона дохiдливо розповiдае про iсторiю та сучаснi досягнення науки про мозок, функцii рiзних його дiлянок, а також зв’язок розумовоi дiяльностi з фiзичними вправами. А ще в книжцi е кориснi «Струси мозку» – лайфхаки, що активiзують роботу рiзних мозкових структур.

Коли ми розпочинаемо активувати власний мозок та потроху налагоджуемо зв’язок мiж ним та нашим тiлом, коли починаемо усвiдомлювати те, що наш мозок робить для нас i для створення чудового та нерозривного зв’язку мiж собою та тiлом, то надаемо собi винятковий, неповторний шанс примусити його працювати краще. Інакше кажучи, наше мислення загострюеться, а емнiсть нашоi пам’ятi зростае. Ми вчимося максимально використовувати гарнi аспекти нашого оточення (зокрема й власне тiло).

За допомогою цiеi книжки я спробувала забезпечити вас iнструментами, якi потрiбнi, щоб розпочати шлях до покращення пам’ятi, уваги та настрою, i надати вам мотивацiю до життя з аеробними та спонукальними вправами, котрi слугуватимуть поштовхом для пластичностi вашого мозку. Що ви робитимете з тiею пластичнiстю мозку та як ви пристосуете ii до рiзних аспектiв вашого життя – стане вашим особистим i унiкальним вибором.

Вендi Судзукi

Вендi Судзукi

Дивачка, що закохалася в мозок: Як активiзувати розумову дiяльнiсть i почати жити краще


Copyright © 2015 by Wendy Suzuki, PhD

© О. Татаренко, пер. з англ., 2019

© «Фабула», макет, 2019

© Видавництво «Ранок», 2019

Усi права збережено.

Жодна частина цього видання не може бути вiдтворена

в будь-якiй формi без письмового дозволу

власникiв авторських прав.

Коли ми розпочинаемо активувати власний мозок та потроху налагоджуемо зв’язок мiж ним та нашим тiлом, коли починаемо усвiдомлювати те, що наш мозок робить для нас i для створення чудового та нерозривного зв’язку мiж собою та тiлом, то надаемо собi винятковий, неповторний шанс примусити його працювати краще.


Читати онлайн книгу без реєстрації і смс - це не просто зручна функція, але й корисна. Адже ви зможете будь-яку вільну хвилину проводити з користю для себе. По дорозі на роботу або в довгій подорожі завжди можна відкрити улюблену книгу - час пролетить швидше.

Читати онлайн книгу «Дивачка, що закохалася в мозок. Як активізувати розумову діяльність і почати жити краще» Венді Судзукі, Біллі Фіцпатріка дуже зручно ще й тому, що вам не потрібно мати вільне місце на смартфоні або планшеті. Це оцінять ті, хто звик використовувати кожну вільну хвилинку з користю.

У нашій електронній книжковій бібліотеці ви можете безкоштовно читати онлайн книгу «Дивачка, що закохалася в мозок. Як активізувати розумову діяльність і почати жити краще» Венді Судзукі, Біллі Фіцпатріка безкоштовно без реєстрації. Для цього всього лише потрібно вибрати відповідний шрифт і відшукати сторінку, на якій ви зупинилися. Тепер насолоджуватися читанням можна завжди і скрізь!