Читати онлайн «Джерело. Відкрий свій розум та зміни життя» Тара Суорт

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
Повернутися до книги

Сторінка 1

Джерело. Вiдкрий свiй розум та змiни життя
Тара Сворт


Чого прагнеш ти? Рiдше звертатися до лiкарiв, мати грошi на те, що треба, i те, що хочеться, кохати i бути коханим, отримувати задоволення вiд роботи. Чому цього мiнiмуму так важко досягти? Вiдповiдь – у твоему мозку. Адже науково доведено, що сила Джерела криеться в розумiннi й контролi свого мозку. На основi власноi 26-рiчноi психiатричноi практики Тара Сворт розробила дiеву концепцiю змiн. Тепер ти маеш доступ до життя своеi мрii.

Тара Суорт

Джерело. Вiдкрий свiй розум та змiни життя

Жодну з частин цього видання не можна копiювати або вiдтворювати в будь-якiй формi без письмового дозволу видавництваЕлектронна версiя зроблена за виданням:

First published in 2019 by Vermilion. Vermilion is a part of the Penguin Random House group of companiesПерекладено за виданням:

Swart T. The Source. Open Your Mind, Change Your Life / Tara Swart. – London: Vermilion, 2019. – 288 p.Переклад з англiйськоi Тараса Фролова

Дизайнер обкладинки Петро Вихорь© Dr Tara Swart, 2019

© Hemiro Ltd, видання украiнською мовою, 2020

© Книжковий Клуб «Клуб Сiмейного Дозвiлля», переклад i художне оформлення, 2020


* * *


Робiну – чоловiку, найкращому другу, моiй половинцi.

І Тому – моему синовi та несподiваному подарунку!
Здаеться, деякi люди приваблюють до себе успiх, владу, багатство й досягнення, докладаючи зовсiм небагато свiдомих зусиль, тодi як iншi досягають того самого величезною працею, а дехто взагалi не може реалiзувати своi амбiцii, прагнення та iдеали. Чому так вiдбуваеться? Причина не може бути фiзичною… Отже, розум мусить бути тiею творчою силою, единою вiдмiннiстю, що вирiзняе людей. Саме розум долае середовище та будь-якi перешкоди…

    Чарльз Енел. Система «Майстер-ключ» (1919)
Передмова. Повернення до Джерела


І все ж прийдешнього загрозам себе злякати я не дам…Господар я своеi долi, душi своеi капiтан.

    Нескорений. Вiльям Ернест Генлi

Можливостi змiнити життя трапляються нам щодня. Випадкова зустрiч iз можливим партнером, зауваження, з якого може початися нова кар’ера, – у нашому стрiмкому життi ми часто-густо не помiчаемо або вiдвертаемося вiд цих моментiв.


Читати онлайн книгу українською мовою «Джерело. Відкрий свій розум та зміни життя» Тара Суорт безкоштовно без реєстрації

Читати онлайн книгу без реєстрації і смс - це не просто зручна функція, але й корисна. Адже ви зможете будь-яку вільну хвилину проводити з користю для себе. По дорозі на роботу або в довгій подорожі завжди можна відкрити улюблену книгу - час пролетить швидше.

Читати онлайн книгу українською мовою «Джерело. Відкрий свій розум та зміни життя» Тари Суорт дуже зручно ще й тому, що вам не потрібно мати вільне місце на смартфоні або планшеті. Це оцінять ті, хто звик використовувати кожну вільну хвилинку з користю.

У нашій електронній книжковій бібліотеці ви можете безкоштовно читати онлайн книгу «Джерело. Відкрий свій розум та зміни життя» Тари Суорт безкоштовно без реєстрації. Для цього всього лише потрібно вибрати відповідний шрифт і відшукати сторінку, на якій ви зупинилися. Тепер насолоджуватися читанням можна завжди і скрізь!

Читати онлайн книгу «Джерело. Відкрий свій розум та зміни життя» Тари Суорт зручно та просто в онлайн бібліотеці "Knigogo"!