Читати онлайн «Емоційна спритність. Як почати радіти змінам і отримувати задоволення від роботи та життя» Девід Сьюзен

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Сторінка 1

Емоцiйна спритнiсть. Як почати радiти змiнам i отримувати задоволення вiд роботи та життя
Девiд Сьюзен


Вивчаючи емоцii протягом 20 рокiв, Сьюзен Девiд дiйшла висновку, що нi розум, нi тип особистостi не визначають успiх. Його визначають нашi емоцii, а точнiше – вмiння iх контролювати. Саме це авторка називае «емоцiйною спритнiстю». Внутрiшнiй спокiй, вмiння розумiти себе допомагае не тiльки почуватися впевнено у будь-якiй ситуацii, а й бути успiшним на роботi, в особистому життi, у творчостi. Авторка впевнена, що вмiння пiдлаштовуватися пiд мiнливий свiт подiй дозволяе уникнути стресiв, негативних думок та почуттiв i впевнено рухатися вперед. Ця книжка допоможе вам зрозумiти природу своiх емоцiй, навчитися жити з ними у злагодi. Ви нарештi знайдете пiдхiд до опанування своiх переживань, будете отримувати задоволення вiд спiлкування й досягати своiх цiлей.

Девiд Сьюзен

Емоцiйна спритнiсть. Як почати радiти змiнам i отримувати задоволення вiд роботи та життя


© Susan David, 2017

© DepositPhotos.com/jamesteohart

© Hemiro Ltd, видання украiнською мовою, 2018

© Книжковий Клуб «Клуб Сiмейного Дозвiлля», переклад i художне оформлення, 2018


* * *


Потужна книжка, яка допоможе вам знайти своi сильнi сторони, визначити прiоритети, стати бiльш рiшучим та здiйснити значущi змiни.

    Forbes.com

Ця книжка е доказом того, що людям потрiбно працювати з iхнiми негативними емоцiями, не дозволяючи старим страхам та комплексам домiнувати.

    BizEd magazine

Присвячую любовi мого життя Ентонi i моiм любим Ноа й Софi, якi знають, що таке життя на щодень

Роздiл 1. Вiд скутостi до спритностi

Багато рокiв тому, за часiв «Абатства Даунтон», статечний капiтан стояв на мiстку британського лiнiйного корабля й дивився, як сонце хилиться за край моря. Далi за сюжетом капiтан уже збирався спуститися на палубу до обiду, коли дозорець раптом сповiстив: «Свiтло, капiтане. Прямо за курсом двi милi».

Капiтан повернувся до стерна.

– Рухаеться чи нi? – запитав вiн, бо до радiолокацiйноi станцii було ще кiлька дiб ходу.

– Не рухаеться, капiтане.

– Тодi подайте тому судну сигнал, – хрипко наказав керманич. – Скажiть iм: «Ви йдете курсом на зiткнення. Змiнiть курс на 20 ступнiв».


Читати онлайн книгу без реєстрації і смс - це не просто зручна функція, але й корисна. Адже ви зможете будь-яку вільну хвилину проводити з користю для себе. По дорозі на роботу або в довгій подорожі завжди можна відкрити улюблену книгу - час пролетить швидше.

Читати онлайн книгу «Емоційна спритність. Як почати радіти змінам і отримувати задоволення від роботи та життя» Девіда Сьюзена дуже зручно ще й тому, що вам не потрібно мати вільне місце на смартфоні або планшеті. Це оцінять ті, хто звик використовувати кожну вільну хвилинку з користю.

У нашій електронній книжковій бібліотеці ви можете безкоштовно читати онлайн книгу «Емоційна спритність. Як почати радіти змінам і отримувати задоволення від роботи та життя» Девіда Сьюзена безкоштовно без реєстрації. Для цього всього лише потрібно вибрати відповідний шрифт і відшукати сторінку, на якій ви зупинилися. Тепер насолоджуватися читанням можна завжди і скрізь!