Читати онлайн «Гонихмарник» Дара Корній

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Сторінка 1

Гонихмарник
Дара Корнiй


У життя Алiни вриваються чари, яким вона не здатна протистояти, i кревний ворог Градобур – заклинач дощу. Щоб перервалася нарештi низка нещасть, що переслiдують уже кiлька поколiнь ii родину, потрiбна жертва! Невже героiня покладе на вiвтар вистраждане кохання до дивного юнака у чорному, що зветься Кажан?

Цей роман для тих, хто хоче взяти кiлька урокiв справжньоi украiнськоi магii та любить мандрувати по дахах!

Дара Корнiй

Гонихмарник


«Коронацiя слова» створюе для вас нову хвилю украiнськоi лiтератури – яскраву, рiзножанрову, захопливу, – яка е дзеркалом сьогодення i скарбом для майбутнiх поколiнь.

Юрiй Логуш, Голова Правлiння ЗАТ «Крафт Фудз Украiна»,

iнiцiатор проекту

Всеукраiнський конкурс романiв, кiносценарiiв та п’ес «Коронацiя слова» був заснований за пiдтримки бренду найпопулярнiшого украiнського шоколаду «Корона».

Головна мета конкурсу – сприяння розвитку новiтньоi украiнськоi культури.

Лiтература, кiно i театр обранi не випадково, адже саме цi жанри е стратегiчними жанрами культури, що формують i визначають зрiлiсть нацii.

Метою конкурсу та його завданням е пошук нових iмен, видання найкращих романiв, стимулювання й пiдтримка сучасного лiтературного процесу, кiно й театру, i як наслiдок – наповнення украiнського ринку повнокровною конкурентоспроможною лiтературою, а кiно й театру – якiсними украiнськими фiльмами й п’есами.

http://www.korona.ua (http://www.korona.ua/)


Передмова


У прадавнi часи, коли волхви ще тiльки писали «Велесову книгу», украiнцi поклонялися цiлому сонму Богiв, чисельнiсть яких, за рiзними джерелами, складала понад 70 осiб. І кожному робота малася. Перун, Сварог, ДажБог, Купайло, Ярило, Овсеня, Желi… Охороняли, надихали, лiкували, урожай зберiгали, про напад ворогiв попереджали, з породiллями тужилися, мертвим спокiй дарували.

Та найбiльше шанували нашi пращури Сварога, Бога неба, залiза, ковальства i шлюбу. «Могутен наш Сварог… А поза Сварогом не маемо нiчого, лише смерть». О, непростий то був Бог! Тайну велику мав! «Бо се е тайна велика: яко Сварог е Перуном i Свiтовидом. А тi два (Перун i Свiтовид) перебувають у Сварозi»… Отаке-то! Перун, Бог блискавки i грому – частина ества Сварога. І сам по собi – сила силенна.


Читати онлайн книгу без реєстрації і смс - це не просто зручна функція, але й корисна. Адже ви зможете будь-яку вільну хвилину проводити з користю для себе. По дорозі на роботу або в довгій подорожі завжди можна відкрити улюблену книгу - час пролетить швидше.

У нашій електронній книжковій бібліотеці ви можете безкоштовно читати онлайн книгу «Гонихмарник» Дари Корній безкоштовно без реєстрації. Для цього всього лише потрібно вибрати відповідний шрифт і відшукати сторінку, на якій ви зупинилися. Тепер насолоджуватися читанням можна завжди і скрізь!