Читати онлайн «Гравець 1: що з нами станеться» Дуглас Коупленд

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Сторінка 1

Гравець 1: що з нами станеться
Дуглас Коупленд


Скiльки потрiбно часу, щоб життя людини повнiстю змiнилося? А кiлькох людей? А всього людства? Дуглас Коупленд пропонуе свiй варiант i показуе, що може статися лише за п’ять годин.

Рiк – бармен-невдаха. Люк – пастор-утiкач. Рейчел намагаеться знайти когось, хто може стати батьком ii дитини. Карен приiхала на iнтернет-побачення з Ворреном, який нiкому не подобаеться. Ще е сучасний проповiдник, що вмiе красиво говорити i спритно виманювати грошi. І е неймовiрна, жахлива катастрофа, яку неможливо пояснити з невеличкого коктейльного бару, де зникли Інтернет, електрика i вода. І вiд усiх небезпек захищають лише поспiхом забарикадованi дверi.

За цi п’ять годин героi переосмислять усе свое життя, вiдкриють у собi новi, ще досi невiдомi почуття i, можливо, Бога. Зрештою, що таке Бог для купки людських створiнь перед обличчям кiнця свiту?

Дуглас Коупленд

Гравець 1: що з нами станеться


Шановний читачу!

Спасибi, що придбали цю книгу.

Нагадуемо, що вона е об’ектом Закону Украiни «Про авторське i сумiжнi право», порушення якого караеться за статтею 176 Кримiнального кодексу Украiни «Порушення авторського права i сумiжних прав» штрафом вiд ста до чотирьохсот неоподатковуваних мiнiмумiв доходiв громадян або виправними роботами на строк до двох рокiв, з конфiскацiею та знищенням всiх примiрникiв творiв, матерiальних носiiв комп’ютерних програм, баз даних, виконань, фонограм, програм мовлення та обладнання i матерiалiв, призначених для iх виготовлення i вiдтворення. Повторне порушення караеться штрафом вiд тисячi до двох тисяч неоподатковуваних мiнiмумiв доходiв громадян або виправними роботами на строк до двох рокiв, або позбавленням волi на той самий строк, з конфiскацiею та знищенням всiх примiрникiв, матерiальних носiiв комп’ютерних програм, баз даних, виконань, фонограм, програм мовлення, аудiо -i вiдеокасет, дискет, iнших носiiв iнформацii, обладнання та матерiалiв, призначених для iх виготовлення i вiдтворення. Кримiнальне переслiдування також вiдбуваеться згiдно з вiдповiдними законами краiн, де зафiксовано незаконне вiдтворення (поширення) творiв.

Книга мiстить криптографiчний захист, що дозволяе визначити, хто е джерелом незаконного розповсюдження (вiдтворення) творiв.


Читати онлайн книгу без реєстрації і смс - це не просто зручна функція, але й корисна. Адже ви зможете будь-яку вільну хвилину проводити з користю для себе. По дорозі на роботу або в довгій подорожі завжди можна відкрити улюблену книгу - час пролетить швидше.

У нашій електронній книжковій бібліотеці ви можете безкоштовно читати онлайн книгу «Гравець 1: що з нами станеться» Дугласа Коупленда безкоштовно без реєстрації. Для цього всього лише потрібно вибрати відповідний шрифт і відшукати сторінку, на якій ви зупинилися. Тепер насолоджуватися читанням можна завжди і скрізь!