Читати онлайн «Гріхи батьків» Джеффрі Арчер

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Сторінка 1

Грiхи батькiв
Джеффрi Арчер


БестХронiки Клiфтона #2
Джеффрi Арчер (нар. 1940 р.) – постать досить неоднозначна. Англiйський полiтик з оксфордською освiтою, який кiлька разiв полишав полiтичну арену через скандали, благодiйник, лорд, котрий потрапив до в’язницi за лжесвiдоцтво та перешкоду в здiйсненнi правосуддя, людина, яка почала писати книжки, щоб хоч якось виправити свое матерiальне становище. Уже перший його роман став у США бестселером i дав авторовi змогу розплатитися з боргами. Й Арчер так захопився письменництвом, що створив понад 20 книжок. У видавництвi «Фолiо» 2019 року вийшли друком романи письменника «Каiн i Авель» та «Лише час пiдкаже». «Грiхи батькiв» (2012) – друга книга серii «Хронiки Клiфтонiв», подii якоi охоплюють перiод 1939–1945 рокiв i розгортаються на двох континентах – в Європi та Америцi. Гаррi Клiфтон, намагаючись втекти вiд свого минулого й змiнивши iм’я, волею долi опиняеться в Америцi. Проте чужа краiна зустрiчае його не гостиннiстю, а в’язницею. Та навiть там Гаррi не тiльки змiг вижити, а й написав книжку, яка незабаром стала бестселером… Що сталося далi, читайте в романi «Надiйно прихована таемниця».

Джеффрi Арчер

Грiхи батькiв

Jeffrey Archer

THE SINS OF THE FATHER

Переклад з англiйськоi Є. М. Тарнавського

Художник-оформлювач М. С. Мендор

Серiя «Бест» заснована у 2019 роцi

The Sins of the Father Copyright

© 2012 by Jeffrey Archer

© Є. М. Тарнавський, переклад украiнською, 2020

© М. С. Мендор, художне оформлення, 2020

© Видавництво «Фолiо», марка серii, 2019


* * *


«Я Господь твiй, що карае дiтей за грiхи батькiв аж до третього i четвертого роду.

    «Книга загальних молитов»[1 - «Книга загальних молитов» – коротка назва кiлькох взаемопов’язаних теологiчних текстiв церков Англiканського спiвтовариства. Книга мiстить у собi послiдовнiсть лiтургii, а також збiрку молитов для iнших богослужбових обрядiв.]


Гаррi Клiфтон

1939–1941


1


– Мое iм’я – Гаррi Клiфтон.

– Ага, а мое – Бейб Рут[2 - Джордж Герман Рут-молодший (1895–1948), бiльше вiдомий за прiзвиськом Бейб Рут – американський бейсболiст, легенда американського спорту.], – кепкував детектив Коловський, запалюючи цигарку.


Читати онлайн книгу без реєстрації і смс - це не просто зручна функція, але й корисна. Адже ви зможете будь-яку вільну хвилину проводити з користю для себе. По дорозі на роботу або в довгій подорожі завжди можна відкрити улюблену книгу - час пролетить швидше.

Читати онлайн книгу «Гріхи батьків» Джеффрі Арчера дуже зручно ще й тому, що вам не потрібно мати вільне місце на смартфоні або планшеті. Це оцінять ті, хто звик використовувати кожну вільну хвилинку з користю.

У нашій електронній книжковій бібліотеці ви можете безкоштовно читати онлайн книгу «Гріхи батьків» Джеффрі Арчера безкоштовно без реєстрації. Для цього всього лише потрібно вибрати відповідний шрифт і відшукати сторінку, на якій ви зупинилися. Тепер насолоджуватися читанням можна завжди і скрізь!