Читати онлайн «Хірург» Тесс Ґеррітсен

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Сторінка 1

Хiрург
Тесс Геррiтсен


Джейн Риццоли и Маура Айлз #1
Убивця вдираеться в домiвки самотнiх жiнок. Вiн не просто iх вбивае. Вiн виробляе з ними таке, через що здобув прiзвисько Хiрург… Душогуб ретельно вiдтворюе стиль серiйного манiяка, вбитого два роки тому. А головною його цiллю стае остання жертва попередника, якiй дивом удалося вцiлiти. Життя Кетрiн Корделл знову пiд загрозою…

Тесс Геррiтсен

Хiрург

© Tess Gerritsen, 2001

© DepositPhotos.com / Elenven, shalunx13, обкладинка, 2016

© Hemiro Ltd, видання украiнською мовою, 2016

© Книжковий Клуб «Клуб Сiмейного Дозвiлля», переклад та художне оформлення, 2016


Пролог


«Я знаю, як це станеться. У моiй головi яскрава картинка, я чiтко уявляю послiдовнiсть подiй, якi приведуть до знахiдки. О дев’ятiй ранку цi самозакоханi дамочки з туристичноi агенцii „Кендалл та Лорд“ сидiтимуть за своiми столами, а iхнi пальцi з бездоганним манiкюром вистукуватимуть клавiатурою, резервуючи середземноморський круiз для мiсiс Смiт, гiрськолижний курорт Клостерс[1 - Клостерс – швейцарський гiрськолижний курорт. (Тут i далi прим. пер.)] для мiстера Джонса, а для мiстера та мiсiс Браун цього року щось особливе, екзотичне – примiром, Чiанг-Май[2 - Чiанг-Май – велике мiсто на пiвночi Таiланду, вiдомий центр пiшого туризму.] або Мадагаскар, однак жодних незручностей, о нi, мандрiвка перш за все мае бути комфортною. Адже девiз агенцii „Кендалл та Лорд“: „Пригоди з комфортом“. Це вiдома агенцiя, i телефон тут майже не змовкае.

Невдовзi дамочки помiтять, що Дiани немае на робочому мiсцi.

Одна з них зателефонуе до помешкання Дiани в районi Бек-Бей, але дзвiнок залишиться без вiдповiдi. Може, Дiана в д?шi i не чуе телефон. Або вже iде на роботу i спiзнюеться. У головi дамочки промайнуть десятки рiзних цiлком безневинних припущень. Та день хилитиметься до вечора, на повторнi дзвiнки нiхто не вiдповiдатиме, i на думку iй спадуть iншi, значно тривожнiшi припущення.

Гадаю, що саме управитель будинку впустить спiвробiтницю Дiани до квартири. Я бачу, як вiн нервово перебирае пальцями в’язку ключiв i каже: „Ви ii подруга, так? Ви впевненi, що вона не буде проти? Бо я мушу повiдомити iй про те, що впустив вас“.