Читати онлайн «Ігри, у які грають люди» Ерік Берн

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Сторінка 1

Ігри, у якi грають люди
Ерiк Берн


Доктор Ерiк Берн, засновник транзакцiйного аналiзу, здобув визнання за розвиток одного з найновiших пiдходiв у сучаснiй психотерапii. Доктор Берн описав принципи своеi системи у таких книгах, як «Transactional Analysis in Psychotherapy», «The Structure and Dynamics of Organizations and Groups», «Principles of Group Treatment», «A Layman’s Guide to Psychiatry», та «What Do You Say After You Say Hello?». До своеi смертi 1970 року вiн був практикуючим психотерапевтом у Калiфорнii та обiймав ключовi посади у професiйних психiатричних органiзацiях та лiкарнях.

Ерiк Берн

Ігри, у якi грають люди

Свiтовий бестселер iз психологii стосункiв© Eric Berne, 1964

© DepositPhotos.com / silvercircle, обкладинка, 2016

© Hemiro Ltd, видання украiнською мовою, 2016

© Книжковий Клуб «Клуб Сiмейного Дозвiлля», переклад i художне оформлення, 2016
Новий вступ


Неначе «бац» i дверi.

    Джеймс Р. Аллен, д-р мед. наук

Одного зимового ранку, сорок рокiв тому, мiй керiвник дав менi примiрник книги «Ігри, в якi грають люди», зауваживши, що, незважаючи на дивну назву, ii автор дав поштовх психiатрii. У той час я був iнтерном психiатричного вiддiлення Унiверситету Макгiлла у Квебеку i мiй керiвник Хайнц Леман, доктор медичних наук, був, можливо, найвпливовiшим психiатром Пiвнiчноi Америки. За декiлька рокiв до цього вiн запропонував використання торазину (амiназину) у лiкуваннi шизофренii у Пiвнiчнiй Америцi. Така пропозицiя стала революцiйною у лiкуваннi психiчнохворих людей.

Нi доктор Леман, нi я тодi не знали, що Ерiк Берн вирiс у Монреалi та закiнчив Унiверситет Макгiлла. За п’ять рокiв пiд час проходження тренiнгу Берна в Сан-Франциско я дiзнався, що наша з ним пiдготовка мала схожiсть i в iнших аспектах: спочатку ми вивчали класичну психiатрiю та мали спiльний iнтерес щодо того, як минуле впливае на людей – дехто дозволяе йому вирiшувати, ким вони е, а дехто робить його частиною майбутнього. Та що найбiльше вразило мене в Бернi – це його чотири риси характеру: розумовi здiбностi, чiтка сконцентрованiсть, стриманий i неортодоксальний гумор та вмiння зрозумiти лад i схеми, що лежать в основi звичайного хаосу людських стосункiв.

У пропонованiй книзi читач знайде всi цi характеристики.


Читати онлайн книгу українською мовою «Ігри, у які грають люди» Ерік Берн безкоштовно без реєстрації

Читати онлайн книгу без реєстрації і смс - це не просто зручна функція, але й корисна. Адже ви зможете будь-яку вільну хвилину проводити з користю для себе. По дорозі на роботу або в довгій подорожі завжди можна відкрити улюблену книгу - час пролетить швидше.

Читати онлайн книгу українською мовою «Ігри, у які грають люди» Еріка Берна дуже зручно ще й тому, що вам не потрібно мати вільне місце на смартфоні або планшеті. Це оцінять ті, хто звик використовувати кожну вільну хвилинку з користю.

У нашій електронній книжковій бібліотеці ви можете безкоштовно читати онлайн книгу «Ігри, у які грають люди» Еріка Берна безкоштовно без реєстрації. Для цього всього лише потрібно вибрати відповідний шрифт і відшукати сторінку, на якій ви зупинилися. Тепер насолоджуватися читанням можна завжди і скрізь!

Читати онлайн книгу «Ігри, у які грають люди» Еріка Берна зручно та просто в онлайн бібліотеці "Knigogo"!