Читати онлайн «Інферно» Ден Браун

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Сторінка 1

Інферно
Дэн Браун


Пiсля того як на нього було скоено замах, професор Роберт Ленгдон втратив пам’ять. «Шукайте i знайдете» – цi рядки з безсмертноi поеми Данте лунають у його головi. Вони, безумовно, ключ до таемницi… але до якоi?

Ден Браун

Інферно

Ця книжка – художнiй твiр. Імена людей, назви фiрм, установ, мiсця?, подii, випадки й епiзоди е плодом авторськоi уяви або взятi з iнших художнiх творiв. Будь-яка схожiсть iз реальними особами, живими чи мертвими, подiями та мiсцями е суто випадковою.Моiм батькам присвячуеться…Подяки


Низько вклоняюся й щиро дякую!

Як i завжди, у першу чергу моему редакторовi та доброму приятелевi Джейсону Кауфману за його вiдданiсть та хист… але здебiльшого за його невичерпний добрий настрiй.

Моiй надзвичайнiй дружинi Блайт за ii любов та терплячiсть пiд час творчого процесу, а також за ii приголомшливу iнтуiцiю й доброзичливiсть як редактора «переднього краю».

Моiй невтомнiй вiрнiй подрузi Гайдi Ланж за те, що вправно впоралася з бiльшою кiлькiстю зустрiчей та розмов на бiльшу кiлькiсть тем та в бiльшiй кiлькостi краiн, анiж можна собi уявити. Я iй нескiнченно вдячний за професiйнiсть та енергiйнiсть.

Усiй командi видавництва «Doubleday» за ентузiазм, творчу жилку та зусилля, докладенi до видання моiх творiв. А особливо я вдячний Сюзаннi Герц (за те, що носить багато капелюшкiв… i носить iх елегантно), Бiллу Томасу, Майклу Вiндзору, Марii Кареллi, Лорен Гайленд, а також Сонi Метi, Тонi Чiрiко, Кетi Трегер, Енн Месiт та Маркусу Доулу за те, що вони завжди готовi допомогти. А ще моя подяка надзвичайним людям iз вiддiлу продажу видавничоi групи «Random House»… вони просто неперевершенi!

Моему мудрому порадниковi Майклу Раделу за його абсолютну iнтуiцiю в усiх справах, – великих та маленьких, – а також за його дружбу.

Моiй незамiннiй помiчницi Сюзаннi Морхаус за ii вишуканi люб’язнiсть i жвавiсть; без неi все занурилося б у хаос.

Усiм моiм приятелям iз фiрми «Transworld», зокрема Бiлу Скотту-Керру за його творчий пiдхiд, допомогу та пiдбадьорливi поради, а також Гейл Рiбак за ii чудовi керiвнi вказiвки.


Читати онлайн книгу українською мовою «Інферно» Ден Браун безкоштовно без реєстрації

Читати онлайн книгу без реєстрації і смс - це не просто зручна функція, але й корисна. Адже ви зможете будь-яку вільну хвилину проводити з користю для себе. По дорозі на роботу або в довгій подорожі завжди можна відкрити улюблену книгу - час пролетить швидше.

Читати онлайн книгу українською мовою «Інферно» Дена Брауна дуже зручно ще й тому, що вам не потрібно мати вільне місце на смартфоні або планшеті. Це оцінять ті, хто звик використовувати кожну вільну хвилинку з користю.

У нашій електронній книжковій бібліотеці ви можете безкоштовно читати онлайн книгу «Інферно» Дена Брауна безкоштовно без реєстрації. Для цього всього лише потрібно вибрати відповідний шрифт і відшукати сторінку, на якій ви зупинилися. Тепер насолоджуватися читанням можна завжди і скрізь!

Читати онлайн книгу «Інферно» Дена Брауна зручно та просто в онлайн бібліотеці "Knigogo"!