Читати онлайн «Ініціація» Люко Дашвар

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Сторінка 1

Інiцiацiя. Клубне видання
Люко Дашвар


Стара Костомарова не пам’ятае, як опинилася на тому забутому богом хуторi. «Чорнi рiелтери» вiдiбрали ii квартиру, а жiнку спровадили подалi вiд Киева. Селянин Перегуда дав iй притулок, вiн навiть вийшов на нотарiуса Германа, який обдурив стару. А коли повернувся на хутiр, то вже нi хати, нi Костомаровоi не було… Тим часом у Киевi дiвчина Меланiя потрапляе у вирдивних подiй. Усе починаеться зi снiв про мерцiв, далi – зустрiч iз нотарiусом Германом та його зникнення. І Блейк, у якого Меланiя закохуеться до нестями i який зраджуе ii. Вiд того часу дiвчинi сниться вже iнший сон: про розлючений натовп, стару жiнку, Блейка, який просить про допомогу… От-от шляхи всiх героiв перетнуться. І тодi кожен з них – хоче вiн того чи нi – пройде свою iнiцiацiю. Інiцiацiю на право вважати себе людиною…

Люко Дашвар

Інiцiацiя

Інiцiацiя (лат. initium, вiд initiare – починати; лат. initiatio – посвячення; здiйснення таiнства) у загальному значеннi – початок, початкова стадiя, конкретнiше – обряд, що знаменуе перехiд iндивiда на новий щабель у межах соцiальноi групи. У психологiчному сенсi iнiцiацiя виникае тодi, коли людина насмiлюеться дiяти всупереч природним iнстинктам i вiдкривае в собi можливiсть руху в напрямку до свiдомостi.

На свiтi дуже мало людей.

    Блаженнiший Любомир Гузар


Вiд автора


Реальнiсть неймовiрнiша за вигадку. Що би ви не прочитали за свое життя, знайте: усе те може статися. Перед вами iсторiя, реальнi подii якоi викладенi на рiвнi образного узагальнення, без справжнiх iмен i прiзвищ. Заздалегiдь перепрошую за використання таких вiдомостей iз вiдкритих джерел, а також за iхню вiльну iнтерпретацiю, бо щиро сподiваюся: це не применшить анi значущостi цих подiй, анi поваги i шани до iхнiх реальних учасникiв. Анi зневаги – до тих, хто вартий зневаги.


Частина перша

1


Пес геть охляв, а весна все не допомагала: ще не висмикнула з нiр полiвок, не вповiльнила реакцiй полохливих зайцiв. Із кущiв обабiч перевантаженоi траси в семидесяти кiлометрах вiд столицi тоскно спостерiгав за автiвками, що вони рiзали шлях у протилежних напрямках. Хоч би яка зупинилася чи легковажна рука просто на ходу викинула з вiкна недоiдений кусень. Машини не гальмували.


Читати онлайн книгу без реєстрації і смс - це не просто зручна функція, але й корисна. Адже ви зможете будь-яку вільну хвилину проводити з користю для себе. По дорозі на роботу або в довгій подорожі завжди можна відкрити улюблену книгу - час пролетить швидше.

Читати онлайн книгу «Ініціація» Люко Дашвар дуже зручно ще й тому, що вам не потрібно мати вільне місце на смартфоні або планшеті. Це оцінять ті, хто звик використовувати кожну вільну хвилинку з користю.

У нашій електронній книжковій бібліотеці ви можете безкоштовно читати онлайн книгу «Ініціація» Люко Дашвар безкоштовно без реєстрації. Для цього всього лише потрібно вибрати відповідний шрифт і відшукати сторінку, на якій ви зупинилися. Тепер насолоджуватися читанням можна завжди і скрізь!