Читати онлайн «Йди геть зі свого шляху! Як подолати 40 проявів саморуйнівної поведінки» Марк Гоулстон, Філіп Голдберг

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
Повернутися до книги

Сторінка 1

Йди геть зi свого шляху! Як подолати 40 проявiв саморуйнiвноi поведiнки
Фiлiп Голдберг

Марк Гоулстон


Руйнiвна поведiнка працюе проти наших iнтересiв та заважае на шляху до щастя, успiху та любовi. Марк Гоулстон пояснюе, чому iнодi нам так подобаеться страждати та як розiрвати це згубне коло. 40 проявiв самознищення i 40 можливостей вiдмовитися вiд них на користь спокiйного, сповненого добробуту та любовi життя.

У форматi PDF A4 збережений видавничий макет.





Марк Гоулстон, Филип Голдберг

Йди геть зi свого шляху! Як подолати 40 проявiв саморуйнiвноi поведiнки



Mark Goulston, Philip Goldberg

Get Out of Your Own Way: Overcoming Self-Defeating Behavior



© Mark Goulston and Philip Goldberg, 1996

© Depositphotos.com / nadiabormotova, обкладинка, 2021

© Книжковий Клуб «Клуб Сiмейного Дозвiлля», видання украiнською мовою, 2021

© Книжковий Клуб «Клуб Сiмейного Дозвiлля», переклад i художне оформлення, 2021




Вiдгуки на книгу «йди геть зi свого шляху»




Глибоке практичне висвiтлення проблем, що може допомогти багатьом людям бiльш повноцiнно жити, перетворити iхнi слабкостi на сильнi якостi. Пiти геть зi свого шляху для того, щоб отримати задоволення вiд себе та вiд близьких людей. Гоулстон i Голдберг показують нам, як навiть у проблематичних ситуацiях можна вiднайти сприятливi можливостi. Корисна, зрозумiла й приемна книга.

    Гарольд Блумфiлд, автор книги «Як пережити втрату коханоi людини»



У книзi «Йди геть зi свого шляху!» делiкатна тема розглядаеться напрочуд доброзичливо й рацiонально. Зацiкавленi читачi дiзнаються з неi, що не залишаються на самотi, i почнуть ставитися до себе бiльш поблажливо та з бiльшим розумiнням.

    Тiм Голвей, автор книги «Внутрiшня гра в гольф»



Заклопотанi пiдприемцi не мають часу чи енергii для того, щоб почуватися погано. Ця книга допоможе швидко зрозумiти й вирiшити проблеми, що заважають вам на шляху до успiху.

    Джейн Еплгейт, авторка книги «Стратегii для досягнення невеличких бiзнесових успiхiв»



Ця книга пропонуе практичнi засоби й розумнi вправи, що допоможуть вам подолати саморуйнiвну поведiнку й виведуть вас на шлях здоров’я та щастя, яких ви гiднi.

    Кетi Смiт, провiдна експертка США з проблем здоров’я та фiтнесу



Ця книга цiнна.


Читати онлайн книгу українською мовою «Йди геть зі свого шляху! Як подолати 40 проявів саморуйнівної поведінки» Марк Гоулстон, Філіп Голдберг безкоштовно без реєстрації

Читати онлайн книгу без реєстрації і смс - це не просто зручна функція, але й корисна. Адже ви зможете будь-яку вільну хвилину проводити з користю для себе. По дорозі на роботу або в довгій подорожі завжди можна відкрити улюблену книгу - час пролетить швидше.

Читати онлайн книгу українською мовою «Йди геть зі свого шляху! Як подолати 40 проявів саморуйнівної поведінки» Марка Гоулстона, Філіпа Голдберга дуже зручно ще й тому, що вам не потрібно мати вільне місце на смартфоні або планшеті. Це оцінять ті, хто звик використовувати кожну вільну хвилинку з користю.

У нашій електронній книжковій бібліотеці ви можете безкоштовно читати онлайн книгу «Йди геть зі свого шляху! Як подолати 40 проявів саморуйнівної поведінки» Марка Гоулстона, Філіпа Голдберга безкоштовно без реєстрації. Для цього всього лише потрібно вибрати відповідний шрифт і відшукати сторінку, на якій ви зупинилися. Тепер насолоджуватися читанням можна завжди і скрізь!

Читати онлайн книгу «Йди геть зі свого шляху! Як подолати 40 проявів саморуйнівної поведінки» Марка Гоулстона, Філіпа Голдберга зручно та просто в онлайн бібліотеці "Knigogo"!