Читати онлайн «Керрі» Стівен Кінг

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Сторінка 1

Керрi
Стивен Кинг


Вона була з тих, кого називають аутсайдерами, «непопулярними» пiдлiтками. Кпини та знущання однокласникiв стали частиною ii життя. Коли iншi тiнейджери зустрiчалися, ходили на вечiрки та поступово дорослiшали, вона жила в справжньому пеклi, яке створила схиблена на релiгii мати-фанатичка. Здавалося, свiт ненавидiв розгублену дiвчину й не хотiв помiчати ii страждань. Покинута всiма, вона несвiдомо виплекала в собi силу, здатну знищити кривдникiв. Силу, яка одного дня змусить усiх назавжди запам’ятати ii iм’я. «Керрi» – останне, що вони встигнуть сказати перед смертю…

Стiвен Кiнг

Керрi

Присвячуеться Теббi, котра затягла мене в це – а тодi допомогла вибратися

Частина перша. Кривава забава


Стаття в тижневику Enterprise (Вестовер, штат Мейн) за 19 серпня 1966 року:

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ДОЩ ІЗ КАМІННЯ

Кiлька гiдних довiри осiб повiдомили про дощ iз камiння, який випав з ясного неба на Карлiн-стрiт у мiстечку Чемберлен 17 серпня. Камiння впало здебiльшого на будинок мiсiс Маргарет Вайт, значно пошкодивши дах, зруйнувавши двi ринви й водостiчну трубу та завдавши шкоди приблизно на 25 доларiв. Мiсiс Вайт, удова, живе в цьому будинку з трирiчною дочкою Керiеттою.

Узяти коментар у мiсiс Вайт не вдалося.


Коли це сталося, нiхто не здивувався – принаймнi по-справжньому, на пiдсвiдомому рiвнi, який i породжуе дикi плоди. На поверхнi всi дiвчата в душовiй були шокованi, враженi, засоромленi або просто радi з того, що цiй коровi Вайт знову дiсталося по рогах. Якась iз них, може, й говорила потiм, що здивувалась, але то була неправда. З кiлькома з них Керрi ходила до школи ще з першого класу, i цей випадок, вiдповiдно до законiв, що керують людською природою, повiльно й невпинно назрiвав ще вiдтодi, розмiрено наближався, як ланцюгова реакцiя до критичноi маси.

Звiсно, нiхто з них не знав, що Керрi Вайт здатна до телекiнезу.

Напис, нашкрябаний на партi чемберленськоi початковоi школи на Баркер-стрiт:

Керрi Вайт жере лайно

Роздягальня повнилася вигуками, луною й потойбiчним звуком води з душу, що розбиваеться об кахлi. Дiвчата на першому уроцi грали у волейбол, i iхнiй ранковий пiт виступив легко й природно.


Читати онлайн книгу без реєстрації і смс - це не просто зручна функція, але й корисна. Адже ви зможете будь-яку вільну хвилину проводити з користю для себе. По дорозі на роботу або в довгій подорожі завжди можна відкрити улюблену книгу - час пролетить швидше.

У нашій електронній книжковій бібліотеці ви можете безкоштовно читати онлайн книгу «Керрі» Стівена Кінга безкоштовно без реєстрації. Для цього всього лише потрібно вибрати відповідний шрифт і відшукати сторінку, на якій ви зупинилися. Тепер насолоджуватися читанням можна завжди і скрізь!