Читати онлайн «Клуб Боягузів» Андрій Кокотюха

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Сторінка 1

Клуб Боягузiв
Андрiй Анатолiйович Кокотюха


TeenBookTo
Андрiй Кокотюха (нар. 1970 р. у м. Нiжин на Чернiгiвщинi) – сучасний украiнський письменник, сценарист, журналiст. Автор понад 60 художнiх, документальних та науково-популярних книжок. Кiлька рокiв поспiль входить до топ-10 авторiв, чиi твори е лiдерами продажiв в Украiнi, за що вiдзначений як «Золотий письменник» (2012). А ще Андрiй Кокотюха пише чудовi дитячi книжки.

До видання увiйшли двi повiстi про пригоди Максима Бiлана та Дениса Черненка – «Клуб Боягузiв» та «Донька Короля».

Максим з Денисом вирушили у лiтню подорож до Мiста Лева. Хлопцi гуляли львiвськими вулицями, коли раптом Дениса звинуватили у крадiжцi i навiть заарештували. Ось вам i так звана галичанська гостиннiсть! Та коли все з’ясувалося, юним сищикам довелося розплутати таемницю Клубу Боягузiв i вивести на чисту воду його засновника – колишнього шкiльного вчителя, а нинi афериста Василя Драгомира. Та на цьому пригоди не закiнчуються. Адже лiто продовжуеться! Що б ви зробили, якби випадково врятували дочку мiльйонера, яка, втiм, виявляеться не зовсiм дочкою i, здаеться, веде якусь свою гру… Про все це читайте у детективних iсторiях Андрiя Кокотюхи.

Андрiй Кокотюха

Клуб БоягузiвСерiя «TeenBookTo» заснована у 2017 роцiХудожник-iлюстратор В. С. Печеник

Художник-оформлювач М. С. Мендор© Андрiй Кокотюха, 2014

© В. С. Печеник, iлюстрацii, 2019

© М. С. Мендор, художне оформлення, 2019

© Видавництво «Фолiо», марка серii, 2017
Клуб Боягузiв

1. Подорож тривае


– Без вас я нiкуди не поiду! – заявила Оксана Дорошенко.

Ну ось, знову починаеться…

Максим Бiлан i Денис Черненко знайомi з нею лише два мiсяцi. А бачилися i того менше. Якщо скласти докупи всi днi, якi вони проводили разом, то i двох тижнiв не набереться.

Познайомилися вони, коли шкiльна музична група «Гурт Тiни», солiсткою якоi була Оксана, мало не розпалася через кошмари. Вони ввижалися дiвчинцi в темному пiдвалi, де група репетирувала, готуючись до конкурсу шкiльних ансамблiв. Репетицii зривалися, Оксана була в панiцi. І лише хитрiсть Бiлана та смiливiсть Черненка вивели «кошмарика» на чисту воду.

Потiм «Гурт Тiни» перемiг у конкурсi та виграв головний приз – поiздку в Прикарпаття на фестиваль шкiльних ансамблiв.


Читати онлайн книгу українською мовою «Клуб Боягузів» Андрій Кокотюха безкоштовно без реєстрації

Читати онлайн книгу без реєстрації і смс - це не просто зручна функція, але й корисна. Адже ви зможете будь-яку вільну хвилину проводити з користю для себе. По дорозі на роботу або в довгій подорожі завжди можна відкрити улюблену книгу - час пролетить швидше.

Читати онлайн книгу українською мовою «Клуб Боягузів» Андрія Кокотюхи дуже зручно ще й тому, що вам не потрібно мати вільне місце на смартфоні або планшеті. Це оцінять ті, хто звик використовувати кожну вільну хвилинку з користю.

У нашій електронній книжковій бібліотеці ви можете безкоштовно читати онлайн книгу «Клуб Боягузів» Андрія Кокотюхи безкоштовно без реєстрації. Для цього всього лише потрібно вибрати відповідний шрифт і відшукати сторінку, на якій ви зупинилися. Тепер насолоджуватися читанням можна завжди і скрізь!

Читати онлайн книгу «Клуб Боягузів» Андрія Кокотюхи зручно та просто в онлайн бібліотеці "Knigogo"!