Читати онлайн «Кмітливіші, швидші, кращі. Секрети продуктивності в житті та бізнесі» Чарлз Дахіґґ

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Сторінка 1

Кмiтливiшi, швидшi, кращi. Секрети продуктивностi в життi та бiзнесi
Чарлз Дахiгг


Бестселер New York Times

Чарлз Дахiгг – вiдомий журналiст, випускник Гарвардськоi школи бiзнесу та Єльського коледжу, лауреат Пулiтцерiвськоi премii, премii Нацiональноi академii наук США. Його свiтовий бестселер «Сила звички» понад 60 тижнiв перебував у топi New York Times та розiйшовся накладом 1,5 мiльйона примiрникiв 30 мовами. «Кмiтливiшi, швидшi, кращi» – його друга книга, i вже за три тижнi пiсля виходу друком у березнi 2016 року вона досягла перших мiсць серед бестселерiв New York Times.

Чарлз Дахiгг

Кмiтливiшi, швидшi, кращi

Секрети продуктивностi в життi та бiзнесi

Присвячую Гаррi, Олiверу,

Дорiс i Джону,

Ендi

та передусiм Лiз

Вступ


Мое знайомство з наукою про продуктивнiсть почалося влiтку 2011 року, коли я звернувся до друга свого друга за послугою.

У той час я завершував книжку з питань неврологii та психологii формування звичок. То були останнi, несамовитi стадii написання – злива телефонних дзвiнкiв, панiчнi переписування, редагування в останню мить; мене переслiдувало вiдчуття, нiби я порушую всi термiни. Дружина, яка працювала повний робочий тиждень, щойно народила нашу другу дитину. Я працював у «Нью-Йорк Таймс» слiдчим репортером i удень полював на сюжети, а уночi переписував сторiнки книжки. Мое життя складалося з одноманiття перелiкiв того, що слiд зробити, iмейлiв, якi потребували негайноi вiдповiдi, квапливих зустрiчей i належних вибачень за запiзнення.

Посеред цього гамору й метушнi, пiд текстом запиту його думки в справi публiкацii я надiслав коротенького листа улюбленому авторовi, друговi мого колеги в «Таймсi». Його звали Атул Гаванде, й вiн здавався взiрцем успiшностi. Сорокашестирiчний Атул був штатним автором престижного часопису i вiдомим хiрургом в одному з найкращих шпиталiв у краiнi. Вiн був доцентом у Гарвардi, радником ВООЗу i засновником НГО,[1 - НГО – неурядова громадська органiзацiя. (Тут i далi прим. перекл., якщо не зазначено iнше.)] яка надсилала хiрургiчне обладнання до тих краiв, де цього потребували. Гаванде – автор трьох бестселерiв, одружений, мае трьох дiтей.


Читати онлайн книгу без реєстрації і смс - це не просто зручна функція, але й корисна. Адже ви зможете будь-яку вільну хвилину проводити з користю для себе. По дорозі на роботу або в довгій подорожі завжди можна відкрити улюблену книгу - час пролетить швидше.

Читати онлайн книгу «Кмітливіші, швидші, кращі. Секрети продуктивності в житті та бізнесі» Чарлза Дахіґґа дуже зручно ще й тому, що вам не потрібно мати вільне місце на смартфоні або планшеті. Це оцінять ті, хто звик використовувати кожну вільну хвилинку з користю.

У нашій електронній книжковій бібліотеці ви можете безкоштовно читати онлайн книгу «Кмітливіші, швидші, кращі. Секрети продуктивності в житті та бізнесі» Чарлза Дахіґґа безкоштовно без реєстрації. Для цього всього лише потрібно вибрати відповідний шрифт і відшукати сторінку, на якій ви зупинилися. Тепер насолоджуватися читанням можна завжди і скрізь!