Читати онлайн «Код да Вінчі» Ден Браун

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Сторінка 1

Код да Вiнчi
Дэн Браун


Роберт Ленгдон #2
Професор символогii Гарвардського унiверситету Роберт Ленгдон розкривае таемницю вбивства куратора Лувру Жака Соньера та розгадуе загадку, яку столiттями оберiгало братство «Прiорат Сiону». Роберт знаходить секретнi матерiали, якi вказують на витоки християнства. Історiя, розкрита професором та його помiчницею, криптографом Софi Неве, дуже вiдрiзняеться вiд тiеi, про яку ми знали ранiше. Вони знаходять пiдказки до закодованих таемниць у творах Леонардо да Вiнчi. Однак за таемницi слiд платити…

Ден Браун

Код да Вiнчi (пiдлiткова версiя)

© Dan Brown, 2016

© Will Staehle, Jacket art, 2016

© Hemiro Ltd, видання украiнською мовою, 2017

© Книжковий Клуб «Клуб Сiмейного Дозвiлля», переклад та художне оформлення, 2017


* * *


Любий читачу,

Я завжди любив таемницi й коди.

Вiдбуваеться щось неймовiрне, коли раптом бачиш, що таемницю заховано… прямо в тебе перед носом.

Коли менi було десять рокiв, я зiткнувся зi своiм першим кодом – рядом символiв на смужцi паперу, яка висiла на рiздвянiй ялинцi. Коли я нарештi розшифрував тi символи, то, як виявилося, то було послання вiд моiх батькiв про те, що за кiлька годин ми всi iдемо в дивовижну подорож усiею родиною.

І вже вiд того ранку мене назавжди полонили коди – таемничi послання, якi, щоб зрозумiти, треба розплутати. Усе свое життя я дослiджую цей прихований свiт, а кiлька рокiв тому зустрiвся iз найзагадковiшим кодом з усiх, якi менi траплялися.

Цей код був стародавнiй, вiн спантеличував. І найцiкавiше, що все приховане було просто на виднотi.

Як твердить легенда, цей код оберiгае дивовижну таемницю. Однi вважають: якщо ви дiзнаетесь розгадку, то вiдтодi будете бачити свiт зовсiм по-iншому. А другi кажуть, що розгадка – то лише мiф, шурхiт у туманi.

Хоч би там що, але ви тримаете в руках книгу, яка оповiсть вам iсторiю чоловiка та жiнки, якi шукали, як розшифрувати таемницю i розгадати заховану загадку. Чи повiрите ви в цю загадку, чи нi, але станете спiвучасником ii розкриття, i сподiваюся, ця подорож надихатиме вас шукати вашу власну правду, якою б вона не була.

Щиро ваш


Ден Браун


Довiдка


Прiорат Сiону – европейська таемна органiзацiя, заснована в 1099 роцi – iснуе насправдi.


Читати онлайн книгу без реєстрації і смс - це не просто зручна функція, але й корисна. Адже ви зможете будь-яку вільну хвилину проводити з користю для себе. По дорозі на роботу або в довгій подорожі завжди можна відкрити улюблену книгу - час пролетить швидше.

У нашій електронній книжковій бібліотеці ви можете безкоштовно читати онлайн книгу «Код да Вінчі» Дэна Брауна безкоштовно без реєстрації. Для цього всього лише потрібно вибрати відповідний шрифт і відшукати сторінку, на якій ви зупинилися. Тепер насолоджуватися читанням можна завжди і скрізь!