Читати онлайн «Коли подих стає повітрям» Пол Каланіті

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
Повернутися до книги

Сторінка 1

Коли подих стае повiтрям
Пол Каланiтi


Ця книга мемуарiв – едина, яку залишив по собi талановитий американський нейрохiрург Пол Каланiтi. Вiн вивчав англiйську лiтературу та бiологiю в Стенфордському унiверситетi, iсторiю i фiлософiю науки та медицини в Кембриджi, з вiдзнакою закiнчив Єльську школу медицини i мрiяв стати лiкарем, а колись на пенсii – взятися до письменництва. У травнi 2013 року, за крок вiд омрiяноi медичноi й науковоi кар’ери, Полу Каланiтi дiагностували рак легенiв 4-i стадii й вiн розпочав свою книгу. Крапку в нiй поставила його смерть навеснi 2015-го. А за десять мiсяцiв вiдверта й мужня iсторiя боротьби, кохання та самовiдданоi лiкарськоi працi стала бестселером № 1 за версiею The New York Times i увiйшла до лiдерiв продажiв на Amazon.com. «Чому я?» Помирати вiд раку в молодому вiцi й знати, що твiй випадок – один на десять тисяч. Безлiч разiв повiдомляти хворим про страшний дiагноз, вирiшувати, чие життя можливо врятувати, а чие нi, – i раптом самому опинитися на лiкарняному лiжку й чекати вироку, скiльки тобi залишилося. Назавжди розпрощатися з мрiями про складнi операцii та наукову працю… А тодi зрозумiти: iншого вже не буде й правильне запитання: «А чому не я?» І, забувши про бiль, прийти до операцiйноi, жити, кохати – i взяти на руки новонароджену донечку…

Пол Каланiтi

Коли подих стае повiтрям

Усе написане в цiй книжцi грунтуеться на спогадах доктора Каланiтi про реальнi подii. Однак iмена всiх пацiентiв, згаданих тут, змiненi. Крiм того, в описi кожного конкретного хворого приватна iнформацiя – зокрема вiк, стать, нацiональнiсть, фах, сiмейний стан, мiсце проживання, iсторiя хвороби i/або дiагноз – також змiнена. За единим винятком iмена колег i друзiв доктора Каланiтi, а також лiкарiв, котрi опiкувалися ним, змiненi. Тож будь-якi збiги i будь-яка подiбнiсть до реальних осiб, живих чи померлих, що могла виникнути внаслiдок цих змiн, – цiлком випадковi i ненавмиснi.Присвячуеться Кадi


Шукаеш у смертi життя – тож лови

повiтря, що з подиху щойно постало.

Хто буде – не знаем, хто був – вiдiйшли.

Тiла нашi тлiннi, лиш душi витали.

Мiй друже! година настане, i ти

Покинеш цей свiт, щоб у вiчнiсть пiти.

    Лорд Брук Фулк Гревiль.


Читати онлайн книгу українською мовою «Коли подих стає повітрям» Пол Каланіті безкоштовно без реєстрації

Читати онлайн книгу без реєстрації і смс - це не просто зручна функція, але й корисна. Адже ви зможете будь-яку вільну хвилину проводити з користю для себе. По дорозі на роботу або в довгій подорожі завжди можна відкрити улюблену книгу - час пролетить швидше.

Читати онлайн книгу українською мовою «Коли подих стає повітрям» Пола Каланіті дуже зручно ще й тому, що вам не потрібно мати вільне місце на смартфоні або планшеті. Це оцінять ті, хто звик використовувати кожну вільну хвилинку з користю.

У нашій електронній книжковій бібліотеці ви можете безкоштовно читати онлайн книгу «Коли подих стає повітрям» Пола Каланіті безкоштовно без реєстрації. Для цього всього лише потрібно вибрати відповідний шрифт і відшукати сторінку, на якій ви зупинилися. Тепер насолоджуватися читанням можна завжди і скрізь!

Читати онлайн книгу «Коли подих стає повітрям» Пола Каланіті зручно та просто в онлайн бібліотеці "Knigogo"!