Читати онлайн «Колискова для Софії» Ніна Фіалко

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Сторінка 1

Колискова для Софii
Нiна Фiалко


Дiана, Тамара i Наталя, вирвавшись iз провiнцii, приiжджають до Киева. Для кожноi це шанс вибороти щасливе життя без поневiрянь i скрути. Знайомство iз солiдним агентом клiнiки сурогатного материнства Жорою обiцяе свiтлi перспективи i майбутне мрii. Наталя закохуеться в Жору, не пiдозрюючи про справжнi намiри чоловiка. Тамара виношуе дiтей для украiнських родин, поки ii мати не долучаеться до такого «легкого» заробiтку. А Дiана стае сурогатною матiр’ю для пари американцiв. Народивши, вона допомагае транспортувати двiйнят Андре i Софi на iнший континент, проте ii кидають у чужому аеропорту без грошей i документiв. Дiана мусить боротися за виживання й повернути те найдорожче, чим хотiла легковажно заплатити за фальшиве щастя, – своiх дiтей…

Нiна Фiалко

Колискова для Софii

Книжковий Клуб «Клуб Сiмейного Дозвiлля»


© Фiалко Н. І., 2020

© Depositphotos.com / avk78, обкладинка, 2021

© Книжковий Клуб «Клуб Сiмейного Дозвiлля», видання украiнською мовою, 2021

© Книжковий Клуб «Клуб Сiмейного Дозвiлля», художне оформлення, 2021


Непередбачувана подорож


З прочиненого вiкна повiяло вранiшньою прохолодою. Помiж поодинокими хмаринками пробивалися першi променi весняного сонця, вiщуючи погожий день. Жiнка солодко потягнулася на лiжку, але не поспiшала вставати. Благополучно звiльнившись вiд «обов’язку», тепер мала можливiсть iще кiлька днiв пiд наглядом лiкарiв вiдпочити. Про клiентiв цiеi установи, у якiй вона перебувала, дбають краще, нiж про власних дiтей… «Ой, не туди думки своi спрямовую, – схаменулася вона. – Поживу мрiею, бо вона, як вiльна птаха, лине туди, де найменше шансiв для ii здiйснення». А раптом! Хто не ризикуе, той не смакуе шампанським. Скiльки разiв уже обпiкалася на тому, що ризик не виправдовував сподiвання, але вiрила, що хоч раз у життi мае поталанити. Вiд суперечливих думок розпирало голову. Сьогоднi вона почувалася вiльною i була задоволена собою. Трiшки терпiння – i можна буде перегорнути ще одну сторiнку свого грiшного життя. Чому грiшного? Хiба вона когось убила чи обiкрала? Нi! Вона подарувала щастя iншим людям.


Читати онлайн книгу без реєстрації і смс - це не просто зручна функція, але й корисна. Адже ви зможете будь-яку вільну хвилину проводити з користю для себе. По дорозі на роботу або в довгій подорожі завжди можна відкрити улюблену книгу - час пролетить швидше.

Читати онлайн книгу «Колискова для Софії» Ніни Фіалко дуже зручно ще й тому, що вам не потрібно мати вільне місце на смартфоні або планшеті. Це оцінять ті, хто звик використовувати кожну вільну хвилинку з користю.

У нашій електронній книжковій бібліотеці ви можете безкоштовно читати онлайн книгу «Колискова для Софії» Ніни Фіалко безкоштовно без реєстрації. Для цього всього лише потрібно вибрати відповідний шрифт і відшукати сторінку, на якій ви зупинилися. Тепер насолоджуватися читанням можна завжди і скрізь!