Читати онлайн «Компас емоцій. Як зрозуміти свої почуття» Илсе Санд

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Сторінка 1

Компас емоцiй
Ilse Sand


Життя – завжди емоцii. Однак не лише позитивнi. Наприклад, ваш друг придбав машину й аж не тямиться з радощiв. Проте у вас це викликае лише роздратування та… заздрiсть. Ви намагаетеся якось упоратись iз цим почуттям, притлумити його… Натомiсть датський психолог i психотерапевт Ілсе Санд радить аж нiяк не соромитися гнiву, страху чи заздрощiв – усiх тих почуттiв, якi ми звикли вважати неправильними й негативними. Не приховувати, а розiбратися в природi цих емоцiй, навчитись уважнiше ставитися до себе та своiх почуттiв – ось що, на думку автора, допоможе позбутися 90 % життевих проблем i негараздiв.

Налаштуйте свiй внутрiшнiй компас, аби не загубитись у вирi емоцiй.

Илсе Санд

Компас емоцiй

Як зрозумiти своi почуття


Жодну з частин цього видання не можна копiювати або вiдтворювати в будь-якiй формi без письмового дозволу видавництва

Дизайнер обкладинки Костянтин Кiзуб

© Ilse Sand, 2016

© Hemiro Ltd, видання украiнською мовою, 2019

© Книжковий Клуб «Клуб Сiмейного Дозвiлля», переклад i художне оформлення, 2019


* * *


Пролог


Ця книжка призначена тим, хто хотiв би бiльше пiзнати себе, зокрема на емоцiйному рiвнi. Вона також буде корисною психотерапевтам, психологам та iншим фахiвцям, якi допомагають людям долати емоцiйнi проблеми.

Протягом багатьох рокiв я викладала курси й читала лекцii iз психологii. Цей досвiд показав менi, що складний матерiал для широкоi аудиторii краще пояснювати на конкретних прикладах. Ось чому пiд час написання книжки я використовувала численнi ситуацii iз життя клiентiв, слухачiв курсiв i, звiсно ж, зi свого життя.

Знання, оприлюдненi в цiй книжцi, сформувалися на основi тривалого досвiду виступiв, а також пiд час проведення курсiв i терапевтичних сеансiв. Я переконалася, що глибше усвiдомлення дii психологiчних механiзмiв i зв’язкiв мiж ними полегшило життя моiх спiврозмовникiв. Тепер сподiваюся розширити свою аудиторiю завдяки цьому виданню.

Прямолiнiйнiсть моiх порад не означае, що правильно чинити лише так, як я кажу. Усi люди рiзнi, i не iснуе единого правильного способу для всiх. Знайдiть власну дорогу, а моi поради сприймайте як припущення. Дослухатися до них чи нi – вирiшуйте самi.


Читати онлайн книгу без реєстрації і смс - це не просто зручна функція, але й корисна. Адже ви зможете будь-яку вільну хвилину проводити з користю для себе. По дорозі на роботу або в довгій подорожі завжди можна відкрити улюблену книгу - час пролетить швидше.

У нашій електронній книжковій бібліотеці ви можете безкоштовно читати онлайн книгу «Компас емоцій. Як зрозуміти свої почуття» Илсе Санд безкоштовно без реєстрації. Для цього всього лише потрібно вибрати відповідний шрифт і відшукати сторінку, на якій ви зупинилися. Тепер насолоджуватися читанням можна завжди і скрізь!