Читати онлайн «Королівство жахів» Джин Філліпс

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Сторінка 1

Королiвство жахiв
Джин Фiллiпс


Джоан i ii чотирирiчний син прийшли до зоопарку ближче до вечора, коли бiльшiсть вiдвiдувачiв уже покинула його. Вони щасливi, вони чудово проводять час, i цей день для матерi й сина – майже iдеальний. Коли вони вже збираються додому, те, що випадково побачила Джоан, змусить ii тiкати з маленьким сином на руках… Три години шаленого страху, три години як вiчнiсть…

Джин Фiллiпс

Королiвство жахiв

© Gin Phillips, 2017

© Hemiro Ltd, видання украiнською мовою, 2017

© Книжковий Клуб «Клуб Сiмейного Дозвiлля», переклад та художне оформлення, 2017


***


Еллi, яка мае цiлi свiти всерединi нього


Я просто хочу знати, чи може звук створити хлопчика.

Або чи стае жiнка матiр’ю, коли iй здаеться, що вона чуе,

як дитина плаче за нею.

    Елiзабет Г’югi. Запитання для Емiлi


4:55 пополуднi


Протягом досить тривалого часу Джоан примудрялася балансувати на кiнчиках пальцiв своiх нiг, iз зiгнутими колiньми, пiдмiтаючи спiдницею пилюку. Але зрештою ii стегна не витримали, й вона опустила руку i приземлилася на пiсок.

Щось укололо ii в стегно. Вона обмацала свою ногу, й дiстала звiдти невеличкий пластиковий спис – не довший за палець – й анiтрохи не здивувалася, бо вона завжди знаходила дрiбну зброю в найнесподiванiших мiсцях.

– Ти загубив свого списа? – запитала вона. – Чи це скiпетр?

Лiнкольн не вiдповiв, хоча взяв шматочок пластику з ii розкритоi долонi. Вiн явно чекав, коли ii нога вище колiна стане йому доступною. Вiн зручно всiвся на нiй, зовсiм не забруднившись пiском. Вiн мав своi химери: скажiмо, нiколи не любив малювати пальцем на пiску.

– Тобi потрiбен нiс, мамо? – запитав вiн.

– Я маю носа, – вiдповiла вона.

– Ти хочеш ще одного?

– Хто б цього не хотiв?

Його темнi кучерi вже пора пiдстригти, й вiн вiдкинув iх рукою з лоба. Листя падало навколо них. Дерев’яний дах, пiдпертий грубими палями, створював для них досконалий затiнок, але поза ним сiрий гравiй був змережаний плямами свiтла й тiней, що змiщувалися, коли вiтер вiяв мiж деревами.

– Де ти береш цi зайвi носи? – запитала вона.

– На складi носiв.

Вона засмiялася, посунувшись на руках, вiдчуваючи вологий пiсок. Вона виколупала з-пiд нiгтiв кiлька розмоклих пiщинок.


Читати онлайн книгу без реєстрації і смс - це не просто зручна функція, але й корисна. Адже ви зможете будь-яку вільну хвилину проводити з користю для себе. По дорозі на роботу або в довгій подорожі завжди можна відкрити улюблену книгу - час пролетить швидше.

Читати онлайн книгу «Королівство жахів» Джин Філліпс дуже зручно ще й тому, що вам не потрібно мати вільне місце на смартфоні або планшеті. Це оцінять ті, хто звик використовувати кожну вільну хвилинку з користю.

У нашій електронній книжковій бібліотеці ви можете безкоштовно читати онлайн книгу «Королівство жахів» Джин Філліпс безкоштовно без реєстрації. Для цього всього лише потрібно вибрати відповідний шрифт і відшукати сторінку, на якій ви зупинилися. Тепер насолоджуватися читанням можна завжди і скрізь!