Читати онлайн «Крістіна» Стівен Кінг

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Сторінка 1

Крiстiна
Стiвен Кiнг


Якось дорогою зi школи Арнi побачив ii – Крiстiну. Розвалену та заiржавiлу «плiмут-фурiю» 1958 року, що дивом не потрапила на звалище… І закохався, як досi не закохувався в жодну дiвчину. Доводячи до iдеалу стару машину, придбану в навiженого старигана, тихий i зацькований невдаха Арнi й сам перетворюватиметься на найпопулярнiшого хлопця школи. Але разом з упевненiстю з’явиться жорстокiсть. Вони з машиною стануть наче единим цiлим. Коли одержимiсть Крiстiною по-справжньому налякае друзiв Арнi i вони схочуть звiльнити його вiд цiеi небезпечноi залежностi, прокинеться справжне зло. І Крiстiна вирушить на полювання…

Стiвен Кiнг

Крiстiна

Обережно! Ненормативна лексика!

Дозволи


SOMETHIN’ ELSE. Eddie Cochran © Unart Music Corporation, 1959. Використано з дозволу. Усi права застережено.

YAKETY-YAK. Jerry Leiber, Mike Stoller © Tiger Music, Inc., 1958. Авторськi права передано Chappell amp; Co, Inc., Quintet Music, Inc. та Bienstock Publishing Co. Усi права контролюе Chappell amp; Co, Inc. (видавець – Intersong Music).

HOT ROD LINCOLN. Charles Ryan and W. S. Stevenson © Acuff-Rose Songs, 1960. Використано з дозволу видавця. Усi права застережено.

THIS CAR OF MINE. Brian Wilson, Mike Love © Irving Music Co., Inc. (BMI), 1964. Усi права застережено. Мiжнародне авторське право захищено. Використано з дозволу.

SURF CITY. Jan Berry, Brian Wilson © Screen Gems-EMI Music Inc., 1963. Використано з дозволу. Усi права застережено.

PARTY TOWN. Glenn Frey, Jack Tempchin © Red Cloud Music, Night River Publishing, 1982. Усi права застережено.

ROAD RUNNER. Ellas McDaniel © Arc Music Corporation, 1960. Використано з дозволу.

NO PARTICULAR PLACE TO GO. Chuck Berry © Arc Music Corp., 1964, 1965. Використано з дозволу.

MERCURY BLUES. K. C. Douglas © B-Flat Music Company, Tradition Music Company, 1970. Усi права застережено. Використано з дозволу.

CADILLAC WALK. Moon Martin © Bug Music/Rockslam Music (BMI), 1977. Мiжнародне адмiнiстрування – Bug Music. Усi права застережено. Використано з дозволу.

DRIVE MY CAR. John Lennon, Paul McCartney © Northern Songs Limited, 1965. Усi права для США, Мексики та Фiллiппiн контролюе Mclein Music, Inc., за посередництвом ATV Music Corp.


Читати онлайн книгу без реєстрації і смс - це не просто зручна функція, але й корисна. Адже ви зможете будь-яку вільну хвилину проводити з користю для себе. По дорозі на роботу або в довгій подорожі завжди можна відкрити улюблену книгу - час пролетить швидше.

Читати онлайн книгу «Крістіна» Стівена Кінга дуже зручно ще й тому, що вам не потрібно мати вільне місце на смартфоні або планшеті. Це оцінять ті, хто звик використовувати кожну вільну хвилинку з користю.

У нашій електронній книжковій бібліотеці ви можете безкоштовно читати онлайн книгу «Крістіна» Стівена Кінга безкоштовно без реєстрації. Для цього всього лише потрібно вибрати відповідний шрифт і відшукати сторінку, на якій ви зупинилися. Тепер насолоджуватися читанням можна завжди і скрізь!