Читати онлайн «Крізь безодню до світла» Алла Рогашко

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Сторінка 1

Крiзь безодню до свiтла
Алла Рогашко


Кохання прийде до трьох подруг, Вiри, Мар’яни та Христини, навеснi, з пахощами бузку та гiрким присмаком жасминового трунку на вустах. Воно буятиме влiтку, даруючи спекотнi ночi кохання i раптовi грози, а восени збере врожай – втрат, i надбань, i усмiшок крiзь сльози. Кожна з жiнок заплатить свою цiну за кохання, i лише тому, що одна людина вважатиме себе сильнiшою за долю. Що ж, врештi-решт, принесе iм зима – звичний холод самотностi чи вистраждане, вимрiяне тепло сiмейного вогнища?

Алла Рогашко

Крiзь безодню до Свiтла

© Рогашко А. В., 2016

© Книжковий клуб «Клуб Сiмейного Дозвiлля», видання украiнською мовою, 2016

© Книжковий клуб «Клуб Сiмейного Дозвiлля», художне оформлення, 2016


Оскiльки сюжети цiеi книги розгортаються в Рiвному, а деякi персонажi мають реальних прототипiв, варто зазначити, що всi подii, описанi тут, е вигаданими i будь-яка схожiсть до теперiшнiх чи минулих реальних подiй е випадковiстю

Крiзь безодню до Свiтла


Бережи кохання у серцi своiм. Життя без нього подiбне безсонячному саду з мертвими квiтами.

    Оскар Уайльд


Частина І

Житейськi химерики


– Що таке кохання?

– Що?.. Це нiби вранiшнiй туман. Коли ти прокидаешся задовго до свiтання, вiн швидко щезае. Так само щезають i почуття.

– Справдi?

– Я переконаний!

– Почуття щезають?..

– Так! Дуже швидко. Кохання – це туман, який розсiюеться з першим променем реальностi…

    З iнтерв’ю Чарльза Буковскi, 1983 рiк


Роздiл І

Вiра. Жасминовий трунок

1


Кажуть, кохання живе три роки. Але чому три? Чому не п’ять, десять чи взагалi не вiчно, як дехто вважае, чи то пак мрiе? А може, воно тривае зовсiм коротко? З’являеться раптово, наче стихiя, змiтаючи на своему шляху здоровий глузд i будь-якi спроби протистояти цьому божевiллю, i так само раптово зникае, лишивши по собi самi спогади, глибина яких залежить вiд сили почуттiв. Хтозна. У кожного власнi iсторii, термiни i розумiння цього загадкового поняття…

Вiра мала свою iсторiю. Вiра – як би чудернацько те не звучало, зважаючи на ii життествердне й оптимiстичне iм’я, – не вiрила в кохання.


Читати онлайн книгу без реєстрації і смс - це не просто зручна функція, але й корисна. Адже ви зможете будь-яку вільну хвилину проводити з користю для себе. По дорозі на роботу або в довгій подорожі завжди можна відкрити улюблену книгу - час пролетить швидше.

Читати онлайн книгу «Крізь безодню до світла» Алли Рогашко дуже зручно ще й тому, що вам не потрібно мати вільне місце на смартфоні або планшеті. Це оцінять ті, хто звик використовувати кожну вільну хвилинку з користю.

У нашій електронній книжковій бібліотеці ви можете безкоштовно читати онлайн книгу «Крізь безодню до світла» Алли Рогашко безкоштовно без реєстрації. Для цього всього лише потрібно вибрати відповідний шрифт і відшукати сторінку, на якій ви зупинилися. Тепер насолоджуватися читанням можна завжди і скрізь!