Сторінка 1

Кров кажана
Василь Шкляр


Таемнича мiстика, вiдверта еротика, божевiльна кримiнальна iсторiя… Анастасiя нiколи не була вiрна своему чоловiку, а невдовзi пiсля його загадковоi смертi отримала приголомшливу звiстку: ii призначення – народити для свiту диявола. Жiнка мало не збожеволiла, та ii коханець, отець Серафим, обiцяе не допустити до грiха. Але здаеться, нiби вiн у змовi з нечистою силою…

Василь Шкляр

Кров кажанаОбережно, ненормативна лексика!* * *


Валентинi – con amoreЧастина перша

Ідеальне вбивство

1


Того дня я принесла iз лiсу гада, а вночi загинув мiй чоловiк. Усе в цьому свiтi мае своi прикмети i передвiсники.

Не знаю, чи то була отруйна змiя, чи вуж, адже водянi вужi не мають жовтих «вушок», але досi тiло береться сиротами, коли згадаю, як, повернувшись додому, ще в холi розстебнула на сумцi блискавку i вгледiла скручену там гадюку. Нi, спершу я навiть подумала, що то пасочок вiд моеi вечiрньоi сукнi – вiн також iз темноi шкiри, округлий, завтовшки з великий чоловiчий палець, – та поки мiркувала, як вiн мiг там опинитися серед моеi спiдньоi бiлизни, «пасочок» пiдвiв плескату бридку голiвку i бризнув на мене двома крапельками отруйних очиць.

Я навiть не здужала заверещати, тiльки вiдсахнулася аж до стiни, прилипла до неi й зацiпенiла. Але погляд мiй так i прикипiв до гада, який вигрiв собi кубельце… на моему лiфчику й трусиках.

Невже йому подобаеться цей запах? Невже вiн вдихае його так само, як це робив ще годину тому мiй душпастир отець Серафим? Лiсова галявинка пахла осiннiми травами й стиглим листям лiщини, а вiн, пiсля всього, лiг горiлиць i поклав собi на обличчя моi лiловi трусики. Потiм, знов мене обцiловуючи i вилизуючи, сказав: «У тебе на сiдничках лишилися виiмки вiд лiскових горiшкiв. Я хочу iх розгладити».

Ось так i цей гад. Поводив своею хитрою голiвкою i знов опустив ii на те мiсце, де на лiловому едвабi пришерхла волога плямина. Вiд тiеi сумирностi мiй жах також скрутився калачиком, лишилася тiльки тривога. Я струсила iз себе зацiпенiння, навстiж вiдчинила дверi у холi, на верандi… i знов одсахнулася вбiк.


Читати онлайн книгу українською мовою «Кров кажана» Василь Шкляр безкоштовно без реєстрації

Читати онлайн книгу без реєстрації і смс - це не просто зручна функція, але й корисна. Адже ви зможете будь-яку вільну хвилину проводити з користю для себе. По дорозі на роботу або в довгій подорожі завжди можна відкрити улюблену книгу - час пролетить швидше.

Читати онлайн книгу українською мовою «Кров кажана» Василя Шкляра дуже зручно ще й тому, що вам не потрібно мати вільне місце на смартфоні або планшеті. Це оцінять ті, хто звик використовувати кожну вільну хвилинку з користю.

У нашій електронній книжковій бібліотеці ви можете безкоштовно читати онлайн книгу «Кров кажана» Василя Шкляра безкоштовно без реєстрації. Для цього всього лише потрібно вибрати відповідний шрифт і відшукати сторінку, на якій ви зупинилися. Тепер насолоджуватися читанням можна завжди і скрізь!

Читати онлайн книгу «Кров кажана» Василя Шкляра зручно та просто в онлайн бібліотеці "Knigogo"!