Читати онлайн «Крутість тобі личить. Як перестати сумніватися в собі й почати жити на повну» Джен Сінсеро

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Сторінка 1

Крутiсть тобi личить. Як перестати сумнiватися в собi й почати жити на повну
Джен Сiнсеро


Авторка цiеi натхненноi книжки доводить: будь-хто здатен досягти успiху, адже те, чого ти прагнеш, для тебе вже давно iснуе. Усесвiт уже про все подбав. І, щоб отримати бажане, достатньо змусити себе зробити лише одну просту рiч: не просто ЗАХОТІТИ змiнити свое життя, а ВИРІШИТИ його змiнити. У цьому виданнi ще чимало порад – простих i практичних, а подекуди й зухвалих та неочiкуваних. Джен розповiдае безлiч iсторiй iз власного досвiду, дiлиться своiми поразками й трiумфами, розраджуе, надихае й пiдбадьорюе. Щиро, доволi вiдверто, а ще дотепно й мiсцями не дуже добираючи слiв.

Джен Сiнсеро

Крутiсть тобi личить

Як перестати сумнiватися в собi й почати жити на повну

© Jen Sincero, 2013

© Hemiro Ltd, видання украiнською мовою, 2017

© Книжковий Клуб «Клуб Сiмейного Дозвiлля», переклад i художне оформлення, 2017


* * *


Крутiсть тобi личить

Як перестати сумнiватися в собi й почати жити на повну


Моiм дорогим татовi i брату Стефану, якi мене завжди пiдтримували


І Сонце, яке стоiть незворушно,

нiколи не казало Землi, що крутиться навколо нього:

«Ти в боргу передi мною».

Поглянь, так само i любов. Вона просто безкорисливо осяюе небо.

    Гафiз


Вступ


Ти починаеш iз нiчим, вирушаеш у дорогу в нiкуди i не маеш нiякого плану. Та будь певен: рiшення знайдеться саме.

    Преподобний Майкл Бернард Беквiз[1 - Американський священик Церкви нового мислення, письменник i засновник Мiжнародного духовного центру «Агапе» (грец. «любов») (Калiфорнiя). (Тут i далi примiтки перекл.)], колишнiй шанувальник наркотикiв, який згодом почав цiнувати духовнiсть i перетворився на натхненного крутого чувака

Колись я думала, що такi цитати – примiтивнi нiсенiтницi. Також я не розумiла, навiщо говорити такi безглуздi речi. Подiбнi проблеми, здавалося, оминали мене десятою дорогою. Я була занадто крутою та впевненою в собi. Мала слабке уявлення про самовдосконалення та духовнiсть i вважала, що духовний свiт насправдi дуже гидкий: вiд нього тхне вiдчаем, вiн переповнений молитвами й обiймами з неприемними незнайомцями. І навiть не проси мене пригадувати, якою буркотливою я ставала, коли чула розмови про Бога.


Читати онлайн книгу без реєстрації і смс - це не просто зручна функція, але й корисна. Адже ви зможете будь-яку вільну хвилину проводити з користю для себе. По дорозі на роботу або в довгій подорожі завжди можна відкрити улюблену книгу - час пролетить швидше.

Читати онлайн книгу «Крутість тобі личить. Як перестати сумніватися в собі й почати жити на повну» Джен Сінсеро дуже зручно ще й тому, що вам не потрібно мати вільне місце на смартфоні або планшеті. Це оцінять ті, хто звик використовувати кожну вільну хвилинку з користю.

У нашій електронній книжковій бібліотеці ви можете безкоштовно читати онлайн книгу «Крутість тобі личить. Як перестати сумніватися в собі й почати жити на повну» Джен Сінсеро безкоштовно без реєстрації. Для цього всього лише потрібно вибрати відповідний шрифт і відшукати сторінку, на якій ви зупинилися. Тепер насолоджуватися читанням можна завжди і скрізь!