Читати онлайн «Крила кольору хмар» Дара Корній, Тала Владмирова

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Сторінка 1

Крила кольору хмар
Тала Владмирова

Дара Корнiй


День i нiч, свiтло i темрява, життя i смерть… Мабуть, свiт взагалi iснуе завдяки тонкiй рiвновазi мiж двома боками – темним i свiтлим. Та в зламнi моменти цей баланс може порушитися, i тодi доля свiту завмирае на шальках терезiв… Зеленоока львiв’янка Ада – з роду сiрих янголiв, якi iснують на межi мiж добром i злом. Та настае час, коли потрiбно зробити вибiр. Вона може урiвноважити темнi i свiтлi сили або схилити ваги на чийсь бiк… Усе залежить вiд того, який колiр крил вона обере.

Дара Корнiй, Тала Владмирова

Крила кольору хмар

Передмова

Крила янгола, або Про вибiр, який е завжди


Кожен янгол народжуеться iз бiлоснiжними крилами, i лише потiм, коли дорослiшае, визначаеться його кольорова приналежнiсть до певноi янгольськоi раси. Темнi мають протидiяти добру, яке захищають свiтлi, а сiрi… сiрi зберiгають умовний нейтралiтет чи ж просто вичiкують слушного моменту, коли знесиленi супротивники втратять контроль над ситуацiею i настане час третьоi сiроi сили. Не дуже шляхетно? Проте вже як е.

У сiрого янгола Аделаiди на згадку про бiлоснiжну незайманiсть власних крил залишилася сама маленька пiр’iнка-оберiг. Здаеться, у дiвчини-янгола нема особливого вибору, бо ж народилася вона в давньому родовi сiрих i спадковiсть сама владно проступить з часом у всiх вчинках i думках, а отримане покликання Воротаря, хранителя ключа до примарного Раю, геть перекреслить усi дiвочi мрii i сподiвання, але… Право обирати е завжди, i навiть душа сiрого за правом народження янгола може врiвноважити власнi шальки терезiв добра i зла або й схилити iх на котрийсь бiк, i цiею стороною не конче буде темрява.

Новий роман Дари Корнiй i Тали Владмировоi «Крила…» розширюе фантастичний вимiр у сучаснiй украiнськiй прозi, i це е водночас важким i цiкавим творчим завданням. Здавалося б, стiльки зараз написано i перекладено текстiв у жанрi фентезi, що вiднайти власний унiкальний, органiчний шлях доволi непросто, i все ж письменницям це вдалося. «Яким чином?» – може поцiкавитися скептично налаштований читач. Шляхом сакралiзацii i десакралiзацii звичайного й усталеного! І це не просто гра слiв, а властивiсть тексту Дари Корнiй i Тали Владмировоi.


Читати онлайн книгу без реєстрації і смс - це не просто зручна функція, але й корисна. Адже ви зможете будь-яку вільну хвилину проводити з користю для себе. По дорозі на роботу або в довгій подорожі завжди можна відкрити улюблену книгу - час пролетить швидше.

Читати онлайн книгу «Крила кольору хмар» Дари Корній, Тали Владмирового дуже зручно ще й тому, що вам не потрібно мати вільне місце на смартфоні або планшеті. Це оцінять ті, хто звик використовувати кожну вільну хвилинку з користю.

У нашій електронній книжковій бібліотеці ви можете безкоштовно читати онлайн книгу «Крила кольору хмар» Дари Корній, Тали Владмирового безкоштовно без реєстрації. Для цього всього лише потрібно вибрати відповідний шрифт і відшукати сторінку, на якій ви зупинилися. Тепер насолоджуватися читанням можна завжди і скрізь!