Читати онлайн «Курячий бульйон для душі. 101 історія про кохання» Марк Віктор Хансен, Емі Ньюмарк, Джек Кенфілд

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Сторінка 1

Курячий бульйон для душi. 101 iсторiя про кохання
Марк Виктор Хансен

Эми Ньюмарк

Джек Кэнфилд


Курячий бульйон для душi
Теплi iсторii про кохання, романтику та побачення.

Є в цьому свiтi дещо, про що однаково сильно мрiють лiкарi та водii, багатi i бiднi, високi й низькi, брюнетки i блондинки, молодi та лiтнi люди. І це омрiяне щось – кохання. Пам’ятаете, як у дитинствi ми iз захопленням слухали казки про прекрасних принцiв та принцес, якi знаходять вiчне кохання, оте саме, де «жили вони довго й щасливо i померли в один день». Справжне, щире, несподiване, непiдвладне часу – чарiвне кохання. І, може, хтось скаже, що любовi не iснуе, але героi 101 iсторii про кохання переконають вас у протилежному.

Що робити чоловiковi, що мав намiр присвятити життя служiнню Богу, а потiм… закохався? І як поводитися на побаченнi, що розпочалося з розбитоi фари? Як не впасти у вiдчай, коли всi навколо одружуються, окрiм тебе? Може, знайти свого принца допоможе колекцiонування жабенят? Чи розлучена тридцятирiчна жiнка здатна зустрiти… перше кохання? Чим бiльше дiтей, тим менше романтики – ви теж вiрите у цей мiф? Цi та ще 95 iсторiй про любов, вiд яких ви не зможете вiдiрватися.

Джек Кенфiлд, Марк Вiктор Гансен, Емi Ньюмарк

Курячий бульйон для душi

101 iсторiя про кохання

Передмова


Крiстi: Усiм подобаються iсторii справжнього кохання, тому ми тiшимося, що стали частиною родини «Курячого бульйону для душi» i взяли участь у створеннi цiеi чудовоi книжки зi справжнiми iсторiями про любов. Для мене це не вперше – я вже розповiдала в книжцi «Курячий бульйон для дитячоi душi 2» про те, як у дитинствi займалася спортом, а моя мама в книжцi «Курячий бульйон для душi спортивних фанiв» подiлилася розповiддю про мою кар’еру у фiгурному катаннi.

Фiгурне катання – це чудово, але справжне кохання – ще краще! Зрештою, ми всi прагнемо любовi й бiльшiсть iз нас у певну мить життя отримуе ii. Нам iз Бретом пощастило мати все це – чудову кар’еру, мiцний шлюб i прекрасну родину. Але всього цього могло й не бути…

Брет: Ми познайомилися 1992 року на Олiмпiйських iграх у складi збiрноi США: я був у хокейнiй командi, а Крiстi – у командi з фiгурного катання. Того року вона виграла золоту медаль.


Читати онлайн книгу без реєстрації і смс - це не просто зручна функція, але й корисна. Адже ви зможете будь-яку вільну хвилину проводити з користю для себе. По дорозі на роботу або в довгій подорожі завжди можна відкрити улюблену книгу - час пролетить швидше.

Читати онлайн книгу «Курячий бульйон для душі. 101 історія про кохання» Марка Віктора Хансена, Емі Ньюмарк, Джека Кенфілда дуже зручно ще й тому, що вам не потрібно мати вільне місце на смартфоні або планшеті. Це оцінять ті, хто звик використовувати кожну вільну хвилинку з користю.

У нашій електронній книжковій бібліотеці ви можете безкоштовно читати онлайн книгу «Курячий бульйон для душі. 101 історія про кохання» Марка Віктора Хансена, Емі Ньюмарк, Джека Кенфілда безкоштовно без реєстрації. Для цього всього лише потрібно вибрати відповідний шрифт і відшукати сторінку, на якій ви зупинилися. Тепер насолоджуватися читанням можна завжди і скрізь!