Читати онлайн «Курячий бульйон для душі. Думай позитивно. 101 історія, що мотивує» Марк Віктор Хансен, Емі Ньюмарк, Джек Кенфілд

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
Повернутися до книги

Сторінка 1

Курячий бульйон для душi. Думай позитивно. 101 iсторiя, що мотивуе
Джек Кенфiлд

Марк Вiктор Гансен

Емi Ньюмарк


«Коли життя пiдкидае вам лимони – зробiть iз них лимонад». Пам’ятаете цей вираз? Однак слова – це просто слова. І у скрутнiй ситуацii такi вирази лише дратують, та й сумних думок вiд того не меншае. Утiм, де шукати позитиву, коли вiн життево потрiбен? Тут, у цiй книжцi. Серед 101 iсторii реальних людей, якi, щодня маючи купу проблем i негараздiв, знаходять внутрiшню силу впоратися з викликами долi. Сильнi особистостi, якi надихають не опускати руки й шукати ключ до позитивного мислення, полiпшувати свое життя та не втрачати мотивацiю й вiру в добро. Коли здаеться, що весь свiт проти тебе, коли захворiв або втратив кохану людину, коли заiла повсякденнiсть, коли не знаеш, що робити, – просто вiдкрий цю книжку i дозволь щастю ввiйти до твого життя!

Джек Кенфiлд, Марк Вiктор Гансен, Емi Ньюмарк

Курячий бульйон для душi. Думай позитивно. 101 iсторiя про те, як свiтлi думки змiнюють життя

Передмова


Змiнiть своi думки – i ви змiните свiт.

    Норман Вiнсент Пiл

Не пам’ятаю, як давно я вперше почула цi слова. «Змiнiть своi думки – i ви змiните свiт». Це досить проста фраза, але – вау! – скiльки в нiй сили. Цi слова стали для мене своерiдним життевим девiзом. Змiнiть своi думки – i ви змiните свiт. У скрутнi часи, коли я геть розчарована через те, що не досягла своеi мети, я подумки повторюю iх i роблю свiдоме, майже фiзичне зусилля, щоб змiнити напрямок, переоцiнити ситуацiю й повести свiй маленький корабель новим, позитивнiшим курсом.

Нещодавно я виступала перед групою жiнок, якi працюють у фiнансовiй сферi. Одна з них запитала, чому я завдячую своею тривалою телевiзiйною кар’ерою. На мить я задумалася. Менi пощастило працювати на телебаченнi. Я починала з каналу CBS в Атлантi, навчаючись ще в унiверситетi, i вже в дев’ятнадцять рокiв у прямому ефiрi взяла iнтерв’ю в тодiшнього президента Джиммi Картера. (Не знаю, що було захопливiше: iнтерв’ю iз президентом чи коли кореспондент Бiлого дому Сем Доналдсон потiм розпитував мене, що казав Картер! Якби тодi мене застрелили – на моему надгробку написали б: «Вона померла щаслива».


Читати онлайн книгу українською мовою «Курячий бульйон для душі. Думай позитивно. 101 історія, що мотивує» Марк Віктор Хансен, Емі Ньюмарк, Джек Кенфілд безкоштовно без реєстрації

Читати онлайн книгу без реєстрації і смс - це не просто зручна функція, але й корисна. Адже ви зможете будь-яку вільну хвилину проводити з користю для себе. По дорозі на роботу або в довгій подорожі завжди можна відкрити улюблену книгу - час пролетить швидше.

Читати онлайн книгу українською мовою «Курячий бульйон для душі. Думай позитивно. 101 історія, що мотивує» Марка Віктора Хансена, Емі Ньюмарк, Джека Кенфілда дуже зручно ще й тому, що вам не потрібно мати вільне місце на смартфоні або планшеті. Це оцінять ті, хто звик використовувати кожну вільну хвилинку з користю.

У нашій електронній книжковій бібліотеці ви можете безкоштовно читати онлайн книгу «Курячий бульйон для душі. Думай позитивно. 101 історія, що мотивує» Марка Віктора Хансена, Емі Ньюмарк, Джека Кенфілда безкоштовно без реєстрації. Для цього всього лише потрібно вибрати відповідний шрифт і відшукати сторінку, на якій ви зупинилися. Тепер насолоджуватися читанням можна завжди і скрізь!

Читати онлайн книгу «Курячий бульйон для душі. Думай позитивно. 101 історія, що мотивує» Марка Віктора Хансена, Емі Ньюмарк, Джека Кенфілда зручно та просто в онлайн бібліотеці "Knigogo"!