Читати онлайн «Квітникарка» Ніка Нікалео

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Сторінка 1

Квiтникарка
Нiка Нiкалео


Вiкторii завжди здавалося, що ii шлюб щасливий та безтурботний. Але одного разу вона переконалася у зрадi чоловiка на власнi очi. І якби не найкраща подружка Мар’яна, Вiка нiколи б не наважилась на змiни, адже з чоловiком iх пов’язуе син. Вiкторiя знаходить у собi сили жити далi, творить себе, закохуеться i мрiе про нову родину. Їй постiйно сниться дiвчинка, яка здаеться знайомою i кличе Вiку мамою. Та життя жiнки летить шкереберть, коли пiд час гiнекологiчного огляду в неi виявляють пухлину. Лiкувати ii береться гiнеколог з бездоганною репутацiею та жахливим характером…

Нiка Нiкалео

Квiтникарка


Жодну з частин даного видання не можна копiювати або вiдтворювати в будь-якiй формi без письмового дозволу видавництва

© Хiдченко В. О., 2018

© DepositPhotos.com / Molesko, обкладинка, 2018

© Книжковий Клуб «Клуб Сiмейного Дозвiлля», видання украiнською мовою, 2018

© Книжковий Клуб «Клуб Сiмейного Дозвiлля», художне оформлення, 2018


* * *


Кожна мить у життi – неповторна, кожен видих i вдих – дивина.

Кiнець свiту


Молода жiнка збiгала сходами так швидко, як тiльки могла. Їй здавалося, що, якщо вона ще на мить затримаеться в цьому будинку, вiн впаде iй на голову i придушить своею вагою, розчавить по бетону, наче якусь глевку i нестiйку масу, на яку вона зараз перетворилася. Їй хотiлося розчинитися у Всесвiтi на пил i розвiятися по ньому без слiду. Вона помирала… Їi спопеляла образа, нiкчемнiсть ii iснування, душила внутрiшня слабкiсть.

На вулицi перiщив дощ. Вiн бив iй в обличчя, залiплював очi, влазив у рота й вуха, клеiв до тiла ii блузку. Ноги чалапали по найглибших калюжах, пальцi чвакали болотом у пошарпаних i вицвiлих туфлях. По небу звiдусiль сунулися хмари i, наздоганяючи одна одну пiд сильними поривами вiтру, б’ючись, голосно реготали та ридали водночас. Пiднебесся оскалювалося грiзними посмiшками i теж реготало… Вiкторiя вiдчула, що то з неi смiеться вся та натура, яка давно й постiйно нагадувала iй те, про що вона навiть боялася подумати. Вiдмахувалася вiд таких настирних знакiв «добродiiв» поруч.


Читати онлайн книгу без реєстрації і смс - це не просто зручна функція, але й корисна. Адже ви зможете будь-яку вільну хвилину проводити з користю для себе. По дорозі на роботу або в довгій подорожі завжди можна відкрити улюблену книгу - час пролетить швидше.

Читати онлайн книгу «Квітникарка» Ніки Нікалео дуже зручно ще й тому, що вам не потрібно мати вільне місце на смартфоні або планшеті. Це оцінять ті, хто звик використовувати кожну вільну хвилинку з користю.

У нашій електронній книжковій бібліотеці ви можете безкоштовно читати онлайн книгу «Квітникарка» Ніки Нікалео безкоштовно без реєстрації. Для цього всього лише потрібно вибрати відповідний шрифт і відшукати сторінку, на якій ви зупинилися. Тепер насолоджуватися читанням можна завжди і скрізь!